در پی برخورد تند علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت با لوگوی برنامه‌ی نود، بین کریمی و فردوسی‌پور درگیری لفظی به وجود آمده؛ موضوعی که واکنش کاربران را نیز در پی داشته است.

درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور در ایرناک درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور در ایرناک عصر روز جمعه در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان به مصاف هم رفتند که نتیجه‌ی این دیدار تساوی یک بر یک دو تیم شد.

علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت پس از این دیدار در نشست خبری به شدت از برنامه‌ی نود و مجری این برنامه عادل فردوسی‌ور انتقاد کرد که چرا برنامه‌ی نود مشکلات داوری بازی‌های تیم سپیدرود را نشان نمی‌دهد و بررسی نمی‌کند. وی سپس با عصبانیت لوگوی این برنامه را پرتاب کرد.

کریمی در روزهای بعد هم در کانال تلگرامی خود چندین بار از فردوسی‌پور انتقاد کرد. فردوسی‌پور دیشب در برنامه‌ی نود به این اقدامات کریمی واکنش نشان داد و ضمن اینکه دلایلی آورد تا اثبات کند انتقاد کریمی وارد نیست و برنامه‌ی نود مشکلات تیم کریمی را بررسی کرده است، گفت علی کریمی با این کار خود به 30-40 میلیون مخاطب برنامه‌ی نود بی‌احترامی کرده است.


تاریخ : 96/11/17

yjc

بازدید : 1,880 بار
درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی