در پی برخورد تند علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت با لوگوی برنامه‌ی نود، بین کریمی و فردوسی‌پور درگیری لفظی به وجود آمده؛ موضوعی که واکنش کاربران را نیز در پی داشته است.

درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک عصر روز جمعه در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان به مصاف هم رفتند که نتیجه‌ی این دیدار تساوی یک بر یک دو تیم شد.

درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت پس از این دیدار در نشست خبری به شدت از برنامه‌ی نود و مجری این برنامه عادل فردوسی‌ور انتقاد کرد که چرا برنامه‌ی نود مشکلات داوری بازی‌های تیم سپیدرود را نشان نمی‌دهد و بررسی نمی‌کند. وی سپس با عصبانیت لوگوی این برنامه را پرتاب کرد.

درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک کریمی در روزهای بعد هم در کانال تلگرامی خود چندین بار از فردوسی‌پور انتقاد کرد. فردوسی‌پور دیشب در برنامه‌ی نود به این اقدامات کریمی واکنش نشان داد و ضمن اینکه دلایلی آورد تا اثبات کند انتقاد کریمی وارد نیست و برنامه‌ی نود مشکلات تیم کریمی را بررسی کرده است، گفت علی کریمی با این کار خود به 30-40 میلیون مخاطب برنامه‌ی نود بی‌احترامی کرده است.


تاریخ : 96/11/17

درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک درگیری لفظی کریمی و فردوسی‌پور-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 88 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی