روابط عمومی شبکه سه سیما گزارشگر تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.

اعلام گزارشگر پرسپولیس و کاشیما آنتلرز

فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 فردا شنبه بین تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که به همین منظور شبکه سوم سیما گزارشگر این مسابقه حساس را مشخص کرد.مزدک میرزایی گزارشگر پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ایرناک مزدک میرزایی گزارشگر پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ایرناک

دیدار رفت پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز را جواد خیابانی از ژاپن گزارش کرد و در مرحله قبلی نیز به ترتیب پیمان یوسفی و عادل فردوسی پور گزارش بازی های رفت و برگشت سرخ پوشان مقابل السد قطر را برعهده داشتند.

اما با اعلام روابط عمومی شبکه سوم سیما، بازی برگشت فینال آسیا بین پرسپولیس و کاشیما آنتلرز را مزدک میرزایی گزارش خواهد کرد.

مزدک میرزایی گزارشگر فینال لیگ قهرمانان آسیا

گزارشگر بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران

آخرین مسابقه ای که مزدک میرزایی دیدار آسیایی پرسپولیس را گزارش کرد، به بازی برگشت این تیم مقابل الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برمی گردد؛ مسابقه ای که با بازگشت رویایی سرخ پوشان و برتری 3 بر یک شاگردان برانکو برابر تیم پُر مهره قطری همراه بود.

  • تاریخ: شنبه, 19 آبان 1397
  • برگرفته از: varzesh3
بازدید : 1,110 بار
مزدک میرزایی گزارشگر پرسپولیس و کاشیما آنتلرز
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی