رئیس سابق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال صحبت هایی در رابطه با آفساید بودن گل دوم کاشیما به تیم پرسپولیس انجام داد.

گل دوم تیم کاشیما آفساید بود

گل دوم تیم کاشیما آفساید بود در ایرناک گل دوم تیم کاشیما آفساید بود در ایرناک حسین عسگری در مورد نحوه قضاوت داور چینی در بازی پرسپولیس و کاشیما در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت:

داور دو نیمه کاملا متفاوت را پشت سر گذاشت. در نیمه اول او اشتباه قابل ملاحظه ای را انجام نداد، فقط در یکی دو مورد می توانست به سود پرسپولیس و حتی کاشیما اعلام خطا کند که این خطاها را اعلام نکرد، اما تشخیص او در پنالتی نبودن ضربه علیپور هم بسیار خوب بود، زیرا توپ به سر بازیکن ژاپنی خورده بود نه دستش.

وی افزود:در نیمه دوم داور متزلزل نشان داد و تصمیماتی که گرفت، اشتباهاتی در آن بود. گل دوم تیم کاشیما به نظر در موقعیت آفساید به ثمر رسید اگرچه زننده گل در موقعیت آفساید نبود اما یک مهاجم دیگر در آفساید قرار داشت که روی مدافع پرسپولیس اثر گذاشت. با این حال باید این صحنه دوباره بازبینی شود.

گل آفساید کاشیما

گل آفساید تیم کاشیما

گل آفساید به پرسپولیس

داور بازی پرسپولیس و کاشیما

لحظه زدن گل دوم تیم کاشیما به پرسپولیس

عسکری تصریح کرد:کارت زردی هم که به شجاع خلیل زاده نشان داد درست نبود، اما من متوجه نشدم که چرا نعمتی کارت زرد دوم را گرفت زیرا صحنه های تلویزیونی به درستی علت کارت زرد دوم را نشان ندادند.

رئیس سابق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با انتقاد از رفتار بازیکنان ایرانی گفت:متأسفانه بازیکنان ایرانی در لیگ برتر بد عادت شده اند، آنها مدام به داور اعتراض می کنند و به همین دلیل هم در مسابقه بین المللی مثل فینال لیگ قهرمانان مدام به داور معترض شدند. بازیکنان پرسپولیس نباید خیلی راحت از داور کارت بگیرند آن هم تیمی که محدودیت بازیکن دارد و حتی یک بازی برگشت هم باقی مانده است.

گل دوم کاشیما در شرایطی به ثمر رسید که سرجینیو در آفساید قرار نداشت؛ اما دیگر مهاجم این تیم در موقعیت آفساید، مقابل سیدجلال قرار گرفته بود و همانطور که در تصاویر مشخص است، هنگام ضربه سرجینیو هم مانع از حرکت مدافعان پرسپولیس می شود. با توجه به تصاویر ثبت شده می توان نتیجه گرفت که گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید ثبت شد ولی کمک داور متوجه نشد تا کار سرخپوشان در بازی برگشت بسیار سخت تر شود.

بازدید : 1,209 بار
گل دوم تیم کاشیما آفساید بود
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی