برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۴۵ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ۲:۱۵ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک برنامه نود امشب با محوریت بررسی بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر و ماجرای محرومیت پرسپولیس و طارمی از ساعت ۲۲:۴۵ آغاز شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  سوال نظرسنجی برنامه نود:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک   سوال نظرسنجی برنامه نود در مورد نتیجه دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  در ابتدا آیتم آنچه در برنامه نود خواهید دید پخش شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک بعد از گذشت دقایقی به مناسبت هفته دفاع مقدس گزارشی از فوتبالیست هایی که در 8 سال جنگ تحمیلی از میهن اسلامی دفاع کردند پخش شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  آیتم بعدی 90 درجه بود که مانند همیشه با صدای عادل فردوسی پور یکی از محبوب ترین بخش های برنامه نود است که با زبان طنز به حواشی فوتبال کشور می پردازد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک فردوسی پور اعلام کرد: درصورتی که استقلال و نفت تهران تا ۷ مهر موفق به اخذ مجوز حرفه‌ای نشوند از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  تیم فوتبال پارس جنوبی جم که این روزها در صدر جدول رده بندی لیگ برتر حضور دارد و هفته گذشته توانست یک امتیاز حساس را مقابل شاگردان علی دایی بدست آورد سوژه بعدی برنامه نود بود.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک در این آیتم به بررسی عملکرد بازیکنان پارس جنوبی پرداخته شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک *پارس جنوبی با ۵ پنالتی گرفته شده، رکورددار لیگ برتر در این زمینه است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک *پارس جنوبی در تمام بازی‌های لیگ برتر گل زده است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک *پدیده ۴ بردو یک تساوی در لیگ و حذفی در تبریز برابر تراکتورسازی

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک *رکورد صددرصد پیروزی گل محمدی برابر مهاجری از بین رفت

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  بعد از پخش خلاصه دیدارهای سایپا - پارس جنوبی و تراکتورسازی - پدیده آیتم مهیج ترین ها پخش شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک در این قسمت بهترین گل، بهترین دربیل، بهترین واکنش دروازه بان و ... پخش می شود.

ترین‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال:

حرکت تکنیکی:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک فرشاد احمدزاده/ ساسان انصاری/ محمدرضا خلعتبری/مرتضی آقا خان/ربیع عطایا

کارتیمی هفته:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک بازیکنان پرسپولیس برابر سپاهان

موقعیت از دست رفته:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک علی قربانی «برابر ذوب آهن»

پاس گل:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک رضا میرزایی

بهترین واکنش دروازه بان:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک شهاب گردان

گل برتر:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک رضا خالقی فر

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  در قسمت بعدی خداداد افشاریان به عنوان کارشناس داوری وارد استدیو شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  خداداد افشاریان:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک پنالتی پارس جنوبی جم در مقابل تیم سایپا که توسط حسین زرگر اعلام شد، کاملا درست بود.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک بعد از آن علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا روی خط ارتباطی برنامه نود آمد و اعلام کرد که نظر کارشناس داوری در مورد دیدار این تیم و پارس جنوبی را قبول ندارد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک مسابقه پرسپولیس - پیکان: سرنگونی مهاجم پیکان با تکل محمد انصاری در محوطه جریمه خطا بود و باید پنالتی اعلام می‌شد. آقاخان به خاطر درآوردن پیراهن یک کارت زرد گرفت و دادن کارت زرد دوم به او برای تحریک تماشاگران سخت گیرانه بود. آقاخان به خاطر تکل خشن روی پای کامیابی نیا باید کارت زرد دوم و کارت قرمز را می‌گرفت.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک داوری مسابقه تراکتورسازی - سیاه جامگان: سرنگونی مهاجم سیاه جامگان در شرایط تک به تک باید با کارت زرد جریمه می‌شد و کارت قرمز نیازی نبود. سرنگونی مهاجم تراکتورسازی در محوطه جریمه خطا بود و به خاطر هل دادن باید پنالتی اعلام می‌شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک داوری مسابقه نفت تهران - پیکان: سرنگونی مهاجم پیکان در محوطه جریمه پنالتی نبود، اما اخطار به خاطر شبیه سازی هم اشتباه بود. برخورد توپ به دست بازیکن پیکان در محوطه جریمه هند و پنالتی نبود و بازیکن توپ را ندید. سرنگونی مهاجم پیکان در محوطه جریمه خطا و پنالتی نبود. گرفتن دست امین منوچهری هم در محوطه جریمه پیکان خطا نبود.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک داوری مسابقه استقلال - ذوب آهن: سرنگونی مهاجم ذوب آهن در محوطه جریمه خطا بود و روزبه چشمی به توپ کاری نداشت و کاملا پنالتی بود که اعلام نشد. گل ذوب آهن آفساید بود و مهاجم این تیم نیم متر جلوتر بود. سرنگونی بعدی مهاجم ذوب آهن در محوطه جریمه خطا نبود و ادامه بازی درست بود و بازیکن ذوب آهن بزرگنمایی کرد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک داوری مسابقه تراکتورسازی - پدیده: پنالتی پدیده واضح بود و مدافع با دست توپ را گرفت. کارت قرمز به خلعتبری درست بود و بازیکن خودش حریف را تنبیه کرد. پنالتی تراکتورسازی اشتباه بود و مدافع پدیده خطای هند نکرد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  عادل فردوسی پور  اعلام کرد که لیست بازیکنان پرسپولیس برای دیدار با الهلال عربستان که از سویکنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شده مربوط به دیدار قبلی سرپوشان پایتخت در آسیا است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک در قسمت بعدی گزارشی در مورد محرومیت مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس پخش شد و در آن توضیح داده شد که مدیران پرسپولیس و طارمی چه تخلفاتی را انجام دادند و آقای گل سرخپوشان مبلغی را که باید به حساب باشگاه ریزه اسپور واریز می کرده برای خود برداشته است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  براتی، رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در مورد احتمال بخشیده شدن مهدی طارمی برای بازی فردا گفت:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک تا جایی که بنده اطلاع دارم احتمال بخشیده شدن مهدی طارمی برای بازی مقابل الهلال عربستان صفر است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون:

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک اگر تا فردا قبل از بازی دستور موقت از سوی CAS صادر شود احتمال بازی کردن طارمی وجود دارد، اما احتمال صدور این دستور با توجه به کمبود وقت بسیار کم است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک پس از صحبت های فردوسی پور در مورد محرومیت طارمی، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد مهدی طارمی، محمد انصاری و کمال کامیابی نیا در بازی رفت مقابل الهلال عربستان محروم هستند و برای بازی روز سه شنبه از آن‌ها استفاده نخواهد شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک به نظر می‌رسد یا سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در اعلام لیست اشتباه کرده یا باشگاه پرسپولیس لیست را به اشتباه به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده است.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  بعد از دقایقی رضا غیاثی روی خط ارتباطی برنامه نود آمد و به صحبت های خداداد افشاریان و علی دایی واکنش نشان داد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک پس از صحبت های غیاثی بار دیگر علی دایی به روی خط ارتباطی برنامه نود آمد و اعلام کرد که پنالتی که زرگر در دیدار سایپا و پارس جنوبی گرفت اشتباه بود.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک آیتم بعدی نود تا نود بود که درآن به مرور اتفاقات فوتبالی هفته گذشته پرداخته شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک فوتبال انتخابی نوجوانان زیر ۱۶ سال آسیا با صعود مقتدرانه نوجوانان ایران به مسابقات مالزی/ بهره برداری نشدن از طبقه دوم نقش جهان پس از یک دهه/ شرکت برهان مبین بار دیگر مسئولین بلیت فروشی لیگ را به عهده گرفت/ حمله به داور مسابقه شاهین شهر امام و پرسپولیس شوش
فینالیست شدن تیم فوتسال مردان ایران در مسابقات داخل سالن آسیا/ تیم فوتسال زنان ایران به مقام سوم مسابقات داخل سالن آسیا رسید/ دیدار تیم ملی ایران و توگو در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. مواردی بود که در نود تا نود پخش شد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  صبای قم - گل گهر سیرجان: داور این مسابقه با وجود داشتن ۴ دقیقه وقت تلف شده سوت پایان بازی را در دقیقه ۸۹ زد. در ادامه صبای قم گل مساوی را در دقایق تلف شده زد داور گل را قبول نکرد و ۲ دقیقه بعد از ادامه پیدا کردن بازی گل را قبول کرد. این تصمیم باعث شد بگوویچ بازیکنان گل گهر را از زمین بیرون بکشد، اما در نهایت بازی تا دقیقه ۱۱۰ ادامه پیدا کرد و به پایان رسید.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک گزارش ویژه این هفته برنامه نود مربوط به دیدار سپاهان و پرسپولیس بود. کارشناسان برنامه نود این دیدار را مورد آنالیز قرار دادند و عملکرد تک تک بازیکنان دو تیم را مورد ارزیابی قرار دادند.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک *رکورد ۱۰۰ درصد تساوی سپاهان در بازی‌های خانگی/صدمین بازی بیرانوند در تاریخ لیگ برتر/ طارمی به هیچ تیمی به اندازه سپاهان با پیراهن پرسپولیس گل نزده (۵ گل)/ پرسپولیس برانکو به هیچ تیمی به اندازه سپاهان گل نزده (۱۲ گل)/ پرسپولیس برانکو از هیچی به اندازه سپاهان گل نخورده (۱۲ گل)/ سپاهان ۷۷۰ روز بدون برد برابر پرسپولیس/ ۷ بازی ۷ امتیاز، بدترین شروع سپاهان در تاریخ لیگ برتر

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  آیتم بعدی در مورد عملکرد لژیونرهای ایرانی شاغل در لیگ های خارجی بود.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  گزارشی از قرارداد عجیب کی روش سوارز بازیکن برزیلی ذوب آهن که هفته گذشته هم در مورد حواشی آن صحبت شد به نمایش درآمد.

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  برنامه نود ساعت ۲:۱۵ بامداد به پایان رسید.


تاریخ : 96/07/04

منبع : yjc

از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک از اشتباهات عجیب داوری در لیگ تاعوامل محرومیت پرسپولیس و طارمی / گزیده نود دیشب-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 171 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی