تیم فوتبال استقلال تهران امروز پنجشنبه 22 فروردین ماه برای بازی با سپاهان اصفهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشورمان باید با اتوبوس راهی اصفهان شود.

سفر اتوبوسی استقلال به اصفهان

تیم فوتبال استقلال تهران امروز پنجشنبه 22 فروردین ماه برای بازی با سپاهان اصفهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشورمان باید با اتوبوس راهی اصفهان شود.سفر استقلال به اصفهان با اتوبوس در ایرناک سفر استقلال به اصفهان با اتوبوس در ایرناک

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال به مصاف سپاهان اصفهان می رود. در همین راستا قرار است کاروان تیم فوتبال استقلا ل امروز (پنجشنبه) پس از تمرین با اتوبوس راهی اصفهان شود و همچنین قرار است پس از بازی با اتوبوس به تهران بازگردد.

رفت و آمد استقلالی ها با اتوبوس در حالی رخ می دهد که آن ها نیمه شب سه شنبه و با یک روز تأخیر از دوحه قطر به تهران بازگشتند و خستگی این سفر همچنان در بدن بازیکنان وجود دارد و سفر چندین ساعته با اتوبوس بر این خستگی اضافه می کند.

همچنین با توجه به تقویم فشرده این روزهای استقلال و اهمیت زیاد بازی با سپاهان برای ماندن در کورس قهرمانی لیگ برتر، این تصمیم مسئولان باشگاه استقلال عجیب است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 22 فروردين 1398
  • برگرفته از: پارس نیوز
بازدید : 494 بار
سفر استقلال به اصفهان با اتوبوس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی