درگیری داخل زمین بین بازیکنان تیم های پرسپولیس و سایپا پس از پایان مسابقه به رختکن کشیده است.

 صحنه های عجیب و غریب در وررشگاه تختی!

درگیری و جنجال دیدار سایپا و پرسپولیس + ماجرای سیلی علی دایی در ایرناک درگیری و جنجال دیدار سایپا و پرسپولیس + ماجرای سیلی علی دایی در ایرناک دردقیقه 92 بازی پرسپولیس و سایپا، یک خطا روی سیدجلال حسینی اعلام شد و کاپیتان سرخ ها به این خطای پشت محوطه جریمه شدیدا معترض بود. او ابتدا اعتراضش را به زرگر نشان داد و سپس سمت سخندان رفت و برای دقایقی بازی متوقف شد تا این که حسینی پس از جریمه با کارت زرد، به سمت محوطه جریمه خودی آمد و بازی از سر گرفته شد. اما لحظاتی بعد بار دیگر بازیکنان دو تیم درگیر شدند و این تنش ها تا پایان مسابقه ادامه داشت.

طاهرخانی با اسدی، شجاع و رضا جعفری و علی علیپور با عبدالله ناصری در داخل زمین با هم مشغول جروبحث بودند. در همین حین شج!ع خلیل زاده و جعفری روی نیمکت باهم درگیر شدند و سپس بازیکن سایپا در حال حرکت به سمت رختکن، فحاشی کرد و این موضوع با واکنش رادوشویچ همراه بود.

رادو از تونل به سمت جعفری دوید و این درگیری به رختکن ها کشیده شد. در این لحظه تقریبا تمام بازیکنان با یکدیگر درگیر شدند و دعوای عجیبی در ورزشگاه تختی به وجود آمد.

ماجرای سیلی علی دایی

درگیری و جنجال دیدار سایپا و پرسپولیس

بیرانوند در پایان به داخل رختکن سایپا رفت تا قضیه را تمام کند که در این لحظه کریم باقری از بیرانوند خواست به رختکن پرسپولیس برود.

زرگر و سه داور دیگر این مسابقه در لحظه درگیری بین بازیکنان نام آن ها را یادداشت می کردند که باتوجه به دیده های خبرنگار ورزش سه، احتمالا نام 7-8 بازیکن در این دفترچه قرار دارد و باید دید چه حکمی برایشان صادر می شود.

درگیری و دعوای شدید بین بازیکنان سایپا و پرسپولیس

درگیری و دعوای شدید بین بازیکنان سایپا و پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم تیم پرسپولیس در مقابل رختکن در پی این اتفاقات به سمت بازیکن سایپا رفت و با سینه و حالتی خاص او را ترساند! علی دایی هم که در متن اتفاقات بود درگیری با بوژیدار را تکذیب کرد و گفت به رادوشویچ تذکر داده که به رختکن برود.

در پایان بازی هم بازیکنان سایپا ، شروع کننده درگیری را بازیکنان پرسپولیس اعلام کردند و البته نظر پرسپولیسی ها هم مخالف این بود. مثل هر دعوای دیگری!

بازی جنجالی سایپا و پرسپولیس

بازی جنجالی سایپا و پرسپولیس

  • تاریخ: شنبه, 05 آبان 1397
  • برگرفته از: varzesh3
بازدید : 2,672 بار
درگیری و جنجال دیدار سایپا و پرسپولیس + ماجرای سیلی علی دایی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی