گمانه زنی ها درباره انتخاب سرمربی جدید برای استقلال تهران همچنان ادامه دارد.

ماسیمو کاررا سرمربی استقلال تهران می شود؟

ماسیمو یکی از جدید ترین گزینه استقلال برای سرمربیگری نیمکت این تیم است.سرمربی جدید استقلال تهران کیست؟ در ایرناک سرمربی جدید استقلال تهران کیست؟ در ایرناک

ماسیمو کاررا مربی 55 ساله که یکی از گزینه های استقلال برای فصل می تواند به شمار آید که البته مدیران آبی پوش این روز ها مذاکرات خود را با گزینه های مختلف انجام می دهند تا در نهایت یک سرمربی خارجی با قیمت مناسب پیدا کنند.

کاررا دستیار اسبق کونته در یوونتوس و تیم ملی ایتالیا بود و او سپس سرمربی اسپارتاک که با تیم روس در لیگ روسیه جام برد.

با این وجود گزینه های زیادی روی میز مدیران استقلال قرار ندارد، اما این احتمال هم وجود دارد که مسئولان با این مربی مذاکراتی جدی در روز های آتی برای حضور در استقلال انجام دهند، اما تا به این لحظه اسامی مطرح شده از سوی آبی پوشان تایید نمی شود.

مورسیا گزینه قبلی سرمربیگیری استقلال

ایلنا:مورسیا گزینه جدیدی است که برای حضور روی نیمکت آبی های تهرانی در فصل آینده مطرح شده است.

سرمربی فصل آینده استقلال با اعلام رسانه قطری از الشحانیه خواهد آمد!

در شرایطی که استقلال سه دیدار دیگر تا پایان این فصل فوتبالی خود در پیش دارد، رسانه قطری الکاس خبر از توافق این باشگاه با سرمربی کنونی الشحانیه داده است.

مورسیا گزینه جدیدی است که برای حضور روی نیمکت آبی های تهرانی در فصل آینده مطرح شده است. سرمربی اسپانیایی کنونی الشحانیه که در نیم فصل رامین رضاییان را به خدمت گرفته بود و نتایج خوبی نیز از آن خود کرد و از سقوط نجات یافت.

سرمربی استقلال تهران

الکاس قطر در شرایطی این خبر را منتشر کرده بودکه طی روزهای اخیر و بعد از برکناری وینفرد شفر اسامی بی شماری درباره حضور روی نیمکت استقلال اعلام شده بود.

  • تاریخ: دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 186 بار
سرمربی جدید استقلال تهران کیست؟
3.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی