تاریخ انجام قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 دوره نوزدهم اعلام شد.

نتیجه قرعه کشی لیگ برتر هجدهم فصل 98-99

با اعلام حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر دو روز دیگر در شهر مشهد برگزار می شود.زمان قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 اعلام شد در ایرناک زمان قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 اعلام شد در ایرناک

محمدرضا داورزنی معاون وزارت ورزش و جوانان چند روز قبل اعلام کرد که رقابت های لیگ برتر روز 23 مردادماه آغاز خواهد شد هرچند سازمان لیگ برتر امروز اعلام کرد که برگزاری مسابقات منوط به آمادگی کامل ورزشگاه ها خواهد بود.

لیگ برتر فوتبال

لیگ برتر فوتبال

با این وصف اما سازمان لیگ تاریخ قرعه کشی مسابقات را اعلام کرد؛ بر این اساس پس فردا سه شنبه در شهر مشهد مراسم قرعه کشی این رقابت ها برگزار خواهد شد. حیدربهاروند رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران در ارتباط با برگزاری مسابقات گفت:« شروع مسابقات لیگ منوط به ایجاد الزامات ایمنی و امنیتی در ورزشگاه ها و انجام شماره دار شدن صندلی ها، فروش الکترونیکی بلیت مسابقات، نصب گیت ها و دوربین های مداربسته در ورزشگاه ها خواهد بود.»

نکته قابل توجه اینجا است که سازمان لیگ هنوز ساعت و محل دقیق مراسم و همچنین شرایط برگزاری آن را اعلام نکرده است. لیگ نوزدهم با توجه به مسایل گوناگون می تواند یکی از عجیب ترین ادوار مسابقات باشد. حالا باید دید برگزاری مراسم قرعه کشی بدون اینکه تاریخ برگزاری آن مشخص باشد در ادامه چه نقد و تحلیل هایی را به خود خواهد دید.

  • تاریخ: یکشنبه, 13 مرداد 1398
  • برگرفته از: ورزش سه
بازدید : 1,363 بار
زمان قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 اعلام شد
4.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...