تیم‌های سپیدرود رشت و پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ روز 96/09/15 به مصاف هم رفتند.

نتیجه دیدار سپیدرود رشت و پرسپولیس در 15 آذر 96 در ایرناک نتیجه دیدار سپیدرود رشت و پرسپولیس در 15 آذر 96 در ایرناک تیم‌های سپیدرود رشت و پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ به مصاف هم رفتند.

 سپیدرود رشت:

سیدمحمدحسینی- سیدهادی موسوی- احمد آهی- امید سام کن-حسین کعبی- حمید ملکی- میثم تهیدست- میثم فردوسی- میعاد یزدانی- پویا نزهتی- حسین ابراهیمی

سرمربی: علی نظرمحمدی

پرسپولیس تهران:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

دیدار دو تیم از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شد.

در دقیقه 10 حرکت وحید امیری توپ را به میانه های محوطه جریمه سپیدرود رساند و محسن مسلمان با ضربه پای راست توپ را از نزدیکی تیر عمودی به اوت فرستاد.

در دقیقه 15 ارسال از گوشه محوطه جریمه حسین ابراهیمی را در موقعیتی مناسب مقابل بیرانود قرار داد اما ضربه سر او توسط دروازبان پرسپولیس گرفته شد.

در دقیقه 25 ضربه پشت محوطه جریمه پویا نزهتی به مدافعان پرسپولیس برخورد کرد و تغییر مسیر داد اما بیرانوند درازکش توانست توپ را مهار کند.

در دقیقه 27 سانتر از جناح چپ زمین سپیدرود توپ را در موقعیتی مناسب روی سر علی پور نشاند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 29 خطای هند منشا ضربه ای را برای سپیدرود مهیا کرد که با ضربه سر بسیار خطرناک از محوطه 6 قدم همراه شد اما واکنش عالی بیرانوند مانع از گل خوردن پرسپولیس شد.

*نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه 57 صادق محرمی به جای محمد انصاری وارد میدان شد.

در دقیقه ۶۴ ضربه ایستگاهی محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه توسط دروازه‌بان سپیدرود مهار شد.

در دقیقه ۶۷ ضربه حسین ماهینی از پشت محوطه جریمه سپیدرود با فاصله زیاد از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۱ حسین کعبی با کارت زرد داور جریمه شد.

*در دقیقه ۸۲ علی علیپور توانست گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند.

 در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسید.
بازدید : 2,903 بار
(0 رای)
نتیجه دیدار سپیدرود رشت و پرسپولیس در 15 آذر 965 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی