تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده لیگ برتر به دنبال 3 بازیکن طراز اول است.

لیست ورودی و خروجی پرسپولیس

برانکو برای فصل آینده لیگ برتر به دنبال جذب 3 بازیکن طراز اول است.آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس در ایرناک آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس در ایرناک

تیم فوتبال پرسپولیس توانست هر دو جام فصل قبل فوتبال ایران را کسب کند و به نظر می رسد برانکو که امروز برای استراحت راهی کشورش شد در فصل آینده هم روی نیمکت این تیم می نشیند.

شنیده می شود پرسپولیسی ها برای فصل آینده به دنبال جذب 3 بازیکن طراز اول هستند. مهدی طارمی، رشید مظاهری و محمدرضا حسینی بازیکنانی هستند که به احتمال فراوان در فصل آینده با پیراهن پرسپولیس به میدان می روند.

در لیست خروجی پرسپولیس هم بازیکنانی حضور دارند که کم تجربه و جوان هستند و برانکو از مسئولان باشگاه خواسته به جای آنها بازیکنانی را جذب کنند که زیر 23 سال و البته باکیفیت باشند. در مورد بشار رسن ، برانکو موضوع تمدید قرارداد یا عدم تمدید قرارداد این بازیکن را به باشگاه سپرده است.

باید دید در نهایت کدام بازیکنان در فصل آینده در لیست پرسپولیس حضور خواهند داشت و کدام بازیکنان از این تیم رفتنی خواهند بود.

  • تاریخ: سه شنبه, 14 خرداد 1398
  • برگرفته از: میزان
بازدید : 1,803 بار
آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...