ملی پوشان والیبال نشسته ایران در رقابت های جهانی کانادا با شکست ایتالیا به دور بعد صعود کردند

ملی پوشان والیبال نشسته ایران با نتیجه ۵۶ بر ۶۰ تیم ایتالیا را شکست دادند.شکست ایتالیا مقابل ایران / صعود نمایندگان کشورمان به مرحله بعد در ایرناک شکست ایتالیا مقابل ایران / صعود نمایندگان کشورمان به مرحله بعد در ایرناک

تیم ایران در رقابت های مرحله گروهی جهان با کسب سه پیروزی مقابل تیم های استرالیا، برزیل، ایتالیا و دو باخت مقابل تیم های کانادا و ترکیه بسته شد. بر این اساس تیم ملی ایران در جمع چهار تیم برتر گروه یک قرار گرفت و موفق شد همراه با تیم های کانادا، ترکیه و استرالیا به مرحله ی بعد صعود کند. مجتبی کمالی، بازیکن شماره ۱۰ ایران نیز به عنوان بهترین بازیکن این دیدار معرفی شد.

با توجه به برگزاری رقابت سایر تیم ها تا پایان روز دوشنبه، حریف تیم ملی ایران در مرحله ی بعد تا فردا مشخص خواهد شد.

تیم ایران با ترکیب :

امیررضا احمدی(ایلام)،مهدی ماندگار(هرمزگان)،علی کریمی کردآبادی(اصفهان)،مجتبی کمالی(فارس)،محمدحسن سیاری،همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه(مرکزی)،پیمان میزان،حسنعلی کعبی عمیر،سیدمهدی موسوی(تهران)، رضا عیوضی(قم)

و با هدایت حسن پالار، سرمربی تیم ملی و به سرپرستی هادی رضایی، در این مسابقات حضور یافته است.

رقابت های جهانی کانادا در مرحله گروهی با حضور تیم های ایران، استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا در گروه یک و تیم های انگلستان، آلمان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی در گروه دو دنبال شد و از فردا مسابقات مرحله ی بعد بر اساس جداول پیش بینی شده برگزار خواهد شد.

این رقابت ها از ۱۸ خرداد ماه آغاز شد و تا روز جمعه، ۲۶ خرداد ماه در جریان است. 

تاریخ انتشار : 96/05/16

 منبع : سایت فدراسیون جانبازان و معلولین

بازدید : 3,640 بار
شکست ایتالیا مقابل ایران / صعود نمایندگان کشورمان به مرحله بعد
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی