کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۸ را مشخص کرد.

کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در دو گروه مردان و زنان سال 2018 را اعلام کرد.مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا در کدام کشور برگزار می شود؟ در ایرناک مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا در کدام کشور برگزار می شود؟ در ایرناک

بر این اساس نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه مردان از 9 تا 16 مردادماه سال آینده به میزبانی نایپیداو پایتخت میانمار برگزار می‌شود.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در سال 2017 از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی ویتنام برگزار شد و تیم بانک سرمایه در دومین حضور آسیایی خود برای دومین بار عنوان قهرمانی قاره کهن آسیا را به دست آورد. تیم های تویودا (ژاپن) و العربی (قطر) نیز مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

همچنین نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه زنان نیز از 20 تا 27 تیرماه سال 97 در شهر «اوسکمن گورسک» قزاقستان برگزار خواهد شد.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا در سال 2017 نیز از چهارم تا دهم خردادماه در شهر «اوسکمن گورسک» کشور قزاقستان برگزار شد که تیم بانک سرمایه نماینده زنان ایران در جایگاه ششم قرار گرفت.

قهرمان لیگ برتر مردان و زنان ایران در سال 96 سهمیه حضور در رقابت‌های سال 2018 آسیا به میزبانی میانمار و قزاقستان را به دست می آورند.

تاریخ : 96/07/12

منبع : تسنیم

بازدید : 3,068 بار
مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا در کدام کشور برگزار می شود؟
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی