کاربران آنلاین : 4050

ویدئوی مرد جوان اهل ترکیه که برای نشان دادن مهارت فوتبال خود اقدام به زدن برگردان با بادکنک در پیاده رو کرده بود تبدیل به ویدئویی داغ شد.

اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک ویدئوی تلاش یک مرد جوان اهل ترکیه که در یکی از پیاده روهای این کشور اقدام به زدن برگردان با یک بادکنک کرده بود به یکی از ویدئوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. این جوان برای نشان دادن مهارت فوتبال خود ابتدا با پا بادکنک را از روی زمین بلند کرد و سپس بعد از زدن یک روی پا خود را آماده زدن برگدان نمود.

اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک  اما در ادامه وی موفق به هدف گیری بادکنک نشد و روی زمین افتاد. در ویدئوی دوربین مدار بسته دیده می شود که کفش وی نیز به محلی در نزدیکی محل نصب دوربین مدار بسته برخورد می کند. انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش بسیاری از کاربران همراه بود. یکی از کاربران توئیتر نوشت : " آیا واقعا این مرد جوان اقدام به زدن برگردان با یک بادکنک آن هم در وسط  پیاده روی یک خیابان کرد؟!

اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک


اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 39 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی