ویدئوی مرد جوان اهل ترکیه که برای نشان دادن مهارت فوتبال خود اقدام به زدن برگردان با بادکنک در پیاده رو کرده بود تبدیل به ویدئویی داغ شد.

اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم در ایرناک اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم در ایرناک ویدئوی تلاش یک مرد جوان اهل ترکیه که در یکی از پیاده روهای این کشور اقدام به زدن برگردان با یک بادکنک کرده بود به یکی از ویدئوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. این جوان برای نشان دادن مهارت فوتبال خود ابتدا با پا بادکنک را از روی زمین بلند کرد و سپس بعد از زدن یک روی پا خود را آماده زدن برگدان نمود.

 اما در ادامه وی موفق به هدف گیری بادکنک نشد و روی زمین افتاد. در ویدئوی دوربین مدار بسته دیده می شود که کفش وی نیز به محلی در نزدیکی محل نصب دوربین مدار بسته برخورد می کند. انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش بسیاری از کاربران همراه بود. یکی از کاربران توئیتر نوشت : " آیا واقعا این مرد جوان اقدام به زدن برگردان با یک بادکنک آن هم در وسط  پیاده روی یک خیابان کرد؟!


yjc

بازدید : 2,848 بار
(1 رای)
اتفاق جالبی که برای یک جوان هنگام زدن برگردان با بادکنک افتاد! + فیلم5.0 out of 5
2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی