در تهدید جدید داعش علیه جام جهانی 2018 روسیه، این بار کرستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید و تیم ملی پرتغال هدف قرار گرفته است.

داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک تهدید های داعش برای ناامن کردن و بمب‌گذاری جام جهانی 2018 روسیه تمامی ندارد. این گروه تروریستی پس از اینکه تصاویری از نیمار و مسی دو بازیکن سرشناس  فوتبال جهان را منتشر و این دو را تهدید به قتل کرد؛ این بار تصویری از رونالدو منتشر کرده است.

داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک در این تصویر در حالی که یکی از استادیوم های معروف روسیه (لوژنیکی مسکو) در پس زمینه قرار دارد، عکسی ساختگی از رونالدو به تصویر کشیده شده است که یکی از تروریست های داعش در حال بریدن سر اوست.

داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک در ادامه این تصویر تهدید آمیز که را که گروه تروریستی داعش به تازگی منتشر کرده است را مشاهده می‌کنید :

داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک

داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک yjc

داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک داعش سر رونالدو را هدف گرفت! + تصویر-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 138 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی