مجری برنامه ورزشی مشغول صحبت درباره یک مسابقه بود که ناگهان توپ به سرش برخورد کرد.

غافلگیر شدن مجری برنامه ورزشی حین اجرا

لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک در یکی از شبکه های تلویزیونی کویت، برنامه ای ورزشی در حال پخش بود که ناگهان اتفاقی غیر منتظره مجری برنامه را غافلگیر کرد.

لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک این مجری در حال صحبت راجع به یک مسابقه بود که ناگهان یکی از جوانانی که در همان نزدیکی مشغول بازی با توپ بود، با ضربه ای محکم مجری را غافلگیر کرد.

لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک با ضربه این جوان، توپ به سر مجری برنامه ورزشی برخورد کرد و او پس از یک شوک، سریعا به خود آمد و اجرای برنامه را مجددا ادامه داد.

لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ با صورت مجری بدشانس را در فیلم زیر می بینید.

لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک


لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک لحظه برخورد توپ به سر مجری برنامه ورزشی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 16 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی