انگلیسی صحبت کردن عباس جدیدی در انتخابات فدراسیون کشتی واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را در پی داشت.

و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک عباس جدیدی در انتخابات فدراسیون کشتی در سخنرانی خود از کلمات زبان انگلیسی استفاده می کند و می گوید: ما در موقعیت wo  هستیم که به معنی ضعف در فرصت ها هستیم. فدراسیون کشتی در این موقعیت قرار دارد و نسبت به موقعیتی که شناخته شده است بر حسب تحقیقات علمی که انجام شده یک برنامه راهبردی تهیه کرده ایم.

و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک بعد از سخنرانی عباس جدیدی، اعضای شرکت کننده در جلسه با خنده به صحبت های جدیدی واکنش نشان دادند.

و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک در پایان نیز رسول خادم از 40 رای ممکن با 40 رای به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.

و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک در ادامه فیلم سخنرانی عباس جدیدی که در فضای مجازی منتشر شده و واکنش کاربران را در پی داشته است را می بینید:

و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک


و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک و این هم انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 139 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی