در کشور ترکیه به طور بسیار عجیب و باورنکردنی بارش برف صورت گرفته است، به طوری که این برف نزدیک به 6 متر ارتفاع دارد.

بارش 6 متری برف در ترکیه

کشور ترکیه طی این سالها چندین بار بارش سنگین برف را تجربه کرده است و این اولین بار نیست که بیش از چندین متر برف زمستانی روی زمین شهرها و روستاهای آن می نشیند ؛ این بار هم بارش 6 متر برف طبق آنجه در تصاویر این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید مردم ترکیه را غافلگیر کرد.بارش 6 متری برف در ترکیه! + تصاویر در ایرناک بارش 6 متری برف در ترکیه! + تصاویر در ایرناک

بارش برف در ترکیه

بارش برف بسیار عجیب در کشور ترکیه

بارش شگفت انگیز برف در 9 روستا و 22 دهکده ی منطقه ای در ترکیه کار سختی را برای نیروهای راهداری و تیم های برف روبی آغاز کرد ، برفی که در نهایت زیبایی مردم این مناطق را دچار شگفتی کرد.با فاصله ی 20 کیلومتری از شهری در ترکیه 5-6 متر برف گروهی از کارگران و خودروهای مخصوص را مشغول کار کرده است ، اینجا جاده ی مرزی بین دو شهر است که محل عبور مردم روستاها و دهکده های اطراف است و حالا بارش سنگین برف عبور و مرور آنها را مختل کرده بود بعد از ساعتها تلاش تیمی در حدی باز شد و عبور و مرور جریان گرفت.

بارش برف 6 متری در کشور ترکیه

بارش برف شگفت انگیز در ترکیه

" نظیم دینر" مسئول برف روبی این منطقه گفت :من و نیروهایم با شنیدن خبر گرفتگی جاده ها با چنین برفی متعجب شدیم اما وقتی به محل رسیدیم دیدم که چطور یکشبه 5-6 متر برف باریده است . با 2 تیم مجهز کارمان را آغاز کردیم و بعد از ساعتها تلاش جدی موفق با باز کردن راه شدیم.

بازدید : 2,298 بار
بارش 6 متری برف در ترکیه! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...