مایکل اوون به تازگی مطلبی منتشر کرده است که نشان می‌دهد ماشینش در زیر برف و درخت جلوی خانه‌اش مدفون شده است.

بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک مایکل اوون یکی از فوتبالیست های معروف انگلیسی است که سابقه درخشانی در دنیای فوتبال دارد. این بازیکن 37 ساله در تیم‌های باشگاهی بزرگ اروپا مانند رئال مادرید، لیورپول، نیوکاسل و منچستر یوناید توپ زده است و افتخارات زیادی در کارنامه فوتبالی خود دارد.

بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک اما به تازگی مایکل اوون مطلبی جالب در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرده است. مطلبی که نشان می‌دهد ماشین گران‌قیمت او به دلیل یک اشتباه کوچک به چه وضعی دچار شده است.

بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک در ادامه متن و تصاویری را که مایکل اوون به تازگی در توییتر خود منتشر کرده  مشاهده می‌کنید :

بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک " اینکه ساعت 5:30 صبح در حالی که باید به قطار برسی مواجه شدن با این صحنه اصلا ایده آل نیست! فکر کردم خیلی باهوشم که وقتی برف می بارید ماشینم رو زیر درخت پارک کردم! "

بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک بلای جالبی که بر سر ماشین گران‌قیمت مایکل اوون آمد! + تصویر-ایرناک  

مایکل اوون

(0 رای)
بازدید : 135 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی