علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از بازی با تراکتورسازی در اینستاگرام خود نسبت به شعارهایی که علیه او سردادند واکنش نشان داد.

واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود به نتیجه و حواشی بازی امروز تیمش با تیم تراکتورسازی تبریز واکنش نشان داد.

واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک وی در خصوص برد تیمش گفت تراکتورسازی تیم خیلی بزرگی است و بردن این تیم در تبریز اصلا کار آسانی نبود اما بچه‌هام خیلی تلاش کردند و خوشحالم که مزد تلاش خودشون رو گرفتند.

واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک گفتنی است، تیم‌های تراکتورسازی و سایپا در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امروز از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه آن پیروزی دو بر یک سایپا بود.

واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک دایی در اینستاگرام نوشت:

واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک "تراکتورسازی تیم خیلی بزرگی است و بردن این تیم در تبریز اصلا کار آسانی نبود اما بچه‌هام خیلی تلاش کردند و خوشحالم که مزد تلاش خودشون رو گرفتند. من جواب آن عده هوادارن تراكتور که به من توهین می‌کنند را داخل مستطیل سبز می‌دهم. من شعارها را به دل نگرفتم و خوشحالم که تیمم برنده شد"

واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک واکنش دایی به توهین هواداران تراکتور به او + عکس-ایرناک  

واکنش دایی به بازی امروز سایپا و تراکتورسازی

(0 رای)
بازدید : 102 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی