تیپ لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، ریکاردو کاکا، فرناندو تورس و ژاوی هرناندز را در مراسم 10 سال پیش توپ طلا ببینید.

چند سالی هست که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در رقابت با دیگر بازیکنان گوی سبقت را ربوده اند و در رسیدن به توپ طلا رقبا را از میدان به در کرده اند.تیپ جالب ستارگان فوتبال در مراسم 10 سال پیش توپ طلا + عکس در ایرناک تیپ جالب ستارگان فوتبال در مراسم 10 سال پیش توپ طلا + عکس در ایرناک

در این عکس از چپ به راست ژاوی هرناندز،فرناندو تورس،کریستیانو رونالدو،ریکاردو کاکا و لیونل مسی را مشاهده می کنید.هر کدام از این بازیکنان حداقل یک بار نامزد توپ طلا بوده اند و رونالدو،مسی و کاکا این عنوان را به دست آورده اند.

لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با 11 بار نامزدی توپ طلا به نوعی رکورددار محسوب می شود. مسی از سال 2007 تا سال 2017 به طور پیاپی نامزد توپ طلا شده است و 5 بار نیز توانسته است برنده توپ طلا شود. کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید نیز از سال 10 بار نامزد این عنوان شده است که او نیز 5 توپ طلا برده است.

به نظر می رسد این عکس متعلق به سال 2008 است که رونالدو توانست توپ طلا را ببرد. در این سال مسی دوم شد و فرناندو تورس رتبه سوم را به دست آورد.

در این عکس تیپ ستارگان فوتبال مورد توجه قرار گرفته است. یکی دیگر از نکات جالب این عکس شباهت لیونل مسی بازیکن بارسلونا به پاول دوروف مدیر تلگرام است.

 

تیپ جالب ستارگان فوتبال در مراسم توپ طلا 10 سال پیش +عکس

بازدید : 2,936 بار
تیپ جالب ستارگان فوتبال در مراسم 10 سال پیش توپ طلا + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی