سروش رفیعی بعد از برد بارسلونا، فیلمی از خوشحال خود منتشر کرد.

خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک سروش رفیعی بعد از برد بارسلونا استوری جدیدی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک   بازیکن سابق پرسپولیس با انتشار فیلمی، خوشحالی عجیب خود از برد بارسلونا رانشان می دهد.

خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در چارچوب هفته هفدهم لالیگا در ورزشگاه برنابئو به از ساعت 15:30 مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم بارسلونا موفق شد تیم رئال مادرید را در ورزشگاه برنابئو با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد.

خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک  در ادامه فیلمی که سروش رفیعی از خوشحالی عجیب خود منتشر کرده است را می بینید:

خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک


خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک خوشحالی جالب سروش رفیعی از پیروزی بارسلونا + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 97 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی