امید عالیشاه مطلب جدیدی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک امید عالیشاه بازیکن تیم تراکتور سازی تبریز مطلب جدیدی در صفحه خود منتشر کرد.

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک عالیشاه در این مطلب که تصویری از خود و احمد نوراللهی منتشر کرده است نوشت:

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک خبرها دیدم

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک بی خبر شو

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک بی خبر شو که خبرهاست در این بی خبری

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک  گفتنی است امید عالیشاه به همراه احمدنورالهی در فصل گذشته بخاطر سپری کردن دوران مقدس سربازی راهی تراکتور سازی تبریز شدند. نورالهی با اتمام دوران خدمتش دوباره در پرسپولیس حضور پیدا کرده و عالیشاه نیز هنوز دوران سربازی خود را پشت سر می گذارد.

دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک  دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش+عکس


دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک دلتنگی عالیشاه برای هم بازی سابقش + عکس-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 117 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی