نام رضا شاهرودی در برنامه دورهمی آورده شد ولی بازیکن محبوب تیم ملی ایران در جام جهانی 1998 هرگز به این برنامه نیامد ، شاهرودی دلیل این نیامدن را افشا کرد.

ویدئوی از رضا شاهرودی برای افشاگری از دعوت عجیب او به دورهمی

رضا شاهرودی با انتشار ویدئویی در مورد علت نیامدنش به برنامه دورهمی شبکه نسیم توضیح داد.رضا شاهرودی از دعوت عجیبش به دورهمی میگوید! + فیلم در ایرناک رضا شاهرودی از دعوت عجیبش به دورهمی میگوید! + فیلم در ایرناک

بیوگرافی کوتاه رضا شاهرودی

رضا شاهرودی متولد اول فروردین 1351 - تهران بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران است. او در بین هواداران به دلیل شباهتش و همچنین پست بازی یکسان با پائولو مالدینی به «رضا مالدینی» مشهور بود. شاهرودی مربی گری را در تیم داماش ایرانیان به عنوان دستیار در سال 2006 شروع کرده، سپس به تیم های کوثر لرستان، استیل آذین و سنگ آهن بافق به عنوان دستیار و کمک مربی پیوسته است. شاهرودی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال 1998 بوده است و 40 بازی و 5 گل ملی نیز در کارنامه این بازیکن دیده می شود. رضا شاهرودی باجناق سعید شیخ زاده بازیگر و مجری مشهور تلویزیون است ، همسر او نیلوفر صاحب جمعی است و حاصل ازدواج آنها 2 دختر دوقلو است.

رضا شاهرودی

عکس رضا شاهرودی و دختران دوقلویش

رضا شاهرودی

رضا شاهرودی در کنار همسرش نیلوفر صاحب جمعی و باجناقش سعید شیخ زاده

بازدید : 6,401 بار
رضا شاهرودی از دعوت عجیبش به دورهمی میگوید! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی