سردار آزمون فوتبالیست تیم ملی کشورمان با انتشار یک استوری در اینستاگرام به تصادف صبح امروز در جاده نکا بهشهر واکنش نشان داد.

خبر سردار آزمون از سلامتی اش بعد از تصادف

شوخی سردار آزمون با تصادف خودش! + تصاویر در ایرناک شوخی سردار آزمون با تصادف خودش! + تصاویر در ایرناک سردار آزمون ملی پوش تیم فوتبال کشورمان صبح امروز 17 تیر 1397 در مسیر جاده نکا به بهشهر دچار سانحه رانندگی شد. این سانحه رانندگی خوشبختانه شدید نبود و اتفاق خاصی برای این بازیکن جوان تیم ملی فوتبال کشورمان رخ نداد.

سردار آزمون با انتشار پستی خبر سلامتی اش را به هوادارانش اعلام کرد.

اطلاع رسانی سردار آزمون درباره تصادف امروزش

سردار آزمون با انتشار یک استوری در اینستاگرام درباره تصادف امروزش توضیح داد و خبر سلامتی اش را به هوادارانش اعلام کرد.

سردار آزمون

استوری سردار آزمون درباره تصادف امروزش

سردار آزمون

تصادف سردار آزمون در شمال

سردار آزمون ملی پوش جوان کشورمان که برای تیم روبین کازان روسیه بازی میکند در بازی های جام جهانی فوتبال با انتقادهای زیادی از سوی مردم مواجه شد و همین امر باعث شد تا این ملی پوش جوان در 24 سالگی از تیم ملی کناره گیری کند.

سردار آزمون

سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال

انتقادهای شدیدی که به بازی غیرقابل قبول سردار آزمون در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه شده بود منجر به تشدید بیماری مادر این بازیکن جوان شد و اتفاقی غیرمنتظره را برایش رقم زد.

سردار آزمون بعد از این اتفاقات اعلام کرد که بخاطر تشدید بیماری مادرش براثر فشارهای عصبی وارد شده به او ، برای همیشه از تیم ملی فوتبال کناره گیری میکند و دیگر در تیم ملی بازی نخواهد کرد.

سردار آزمون

پورشه گرانقیمت سردار آزمون

سردار آزمون در مهر 1391 از باشگاه سپاهان اصفهان به روبین کازان روسیه پیوست و در حال حاضر نیز بازیکن این تیم فوتبال است.

اکران فیلم سریک با حضور سردار آزمون

سردار آزمون این روزها علاوه بر دغدغه های فوتبالی وارد دنیای هنر نیز شده است. بهاره افشاری در اولین تجربه فیلمسازی به سراغ ساخت مستندی از سریک اسب سردار آزمون شد و مراسمی به مناسبت تولد بهاره افشاری و اکران فیلم سریک با حضور سردار آزمون برگزار شد.

سردار آزمون

سردار آزمون و بهاره افشاری کارگردان سریک

در این مراسم که به مناسبت اکران فیلم سریک برگزار شده بود تولد 34 سالگی بهاره افشاری نیز برگزار شد و در بهاره افشاری در اولین تجربه کارگردانی اش سریک اسب سردار آزمون را به چالش کشید.

سردار آزمون

سردار آزمون در اکران فیلم سریک


تاریخ : 97/04/17
بازدید : 4,608 بار
شوخی سردار آزمون با تصادف خودش! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی