علی پروین پیشکسوت فوتبال کشور، علی کریمی را که در چند روز اخیر حاشیه‌ساز شده است به آرامش دعوت کرد.

علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک عصر روز جمعه علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت پس از بازی تیمش مقابل تیم استقلال خوزستان، در نشست خبری به شدت از برنامه‌ی نود و مجری این برنامه عادل فردوسی‌ور انتقاد کرد  و سپس با عصبانیت لوگوی این برنامه را پرتاب کرد.

علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک انتقاد کریمی به نود این بود که چرا برنامه‌ی نود مشکلات داوری بازی‌های تیم سپیدرود را نشان نمی‌دهد و بررسی نمی‌کند. کریمی در روزهای بعد هم در کانال تلگرامی خود چندین بار از فردوسی‌پور انتقاد کرد.

علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک فردوسی‌پور در برنامه‌ی این هفته‌ی نود به این اقدام کریمی واکنش نشان داد و با بیان دلایلی که اثبات می‌کرد انتقاد کریمی وارد نیست و برنامه‌ی نود مشکلات تیم کریمی را بررسی کرده است، گفت علی کریمی با این کار خود به 30-40 میلیون مخاطب برنامه‌ی نود بی‌احترامی کرده است.

علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک علی پروین کریمی را به آرامش دعوت کرد + فیلم-ایرناک علی پروین بازیکن، کاپیتان و مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران، کریمی را به آرامش دعوت کرد و گفت مشکلات داوری همیشه در فوتبال بوده و با توجه به اینکه کریمی تازه به عرصه‌ی مربیگری وارد شده، اگر بخواهد موفق شود باید سعه‌ی صدر داشته باشد.  

 

تاریخ : 96/11/18
(1 رای)
بازدید : 22 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی