برج های مارینا در دبی سقوط آزاد از بالای ساختمان های خود را برای ارائه به مشتریان خود طراحی کرده است.

لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک برج های مارینا در دبی سقوط آزاد از بالای ساختمان های خود را برای ارائه به مشتریان خود طراحی کرده است که سرعت سقوط از آنها تقریبا به 80 کیلومتر در ساعت می رسد.

لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک این برج ها از طریق طولانی ترین خط تلفن شهری جهان، راه جدیدی برای لمس هیجان انگیزترین سقوط را طراحی کرده اند که ارتفاع آن به 170 متر در برج های مارینا دبی می رسد.

لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک کسانی که شجاعت کافی را برای سقوط از ارتفاع 170 متری را با سرعت 80 کیلومتر در ساعت دارند می توانند با پرداخت 137پوند تجربه ترسناکی را داشته باشند.

لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک در ادامه فیلمی از سقوط هیجان انگیز ار ارتفاع 170 متری را می بینید:

لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک


لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک لحظه سقوط آزاد از آسمان خراش ها + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 131 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی