انتشار اخبار “نامزدی کریس رونالدو” و جورجینیا در سایتهای اروپایی با واکنش های زیادی روبرو شد، در ادامه حلقه گران قیمت رونالدو به نامزدش را ببینید.

کریس رونالدو بالاخره خواستگاری کرد

نامزدی کریس رونالدو با جورجینا مدلینگ معروف + عکس حلقه نامزدی در ایرناک نامزدی کریس رونالدو با جورجینا مدلینگ معروف + عکس حلقه نامزدی در ایرناک ستاره شماره 7 پرتغالی تیم رئال مادرید بعد از مدتها ارتباط با جورجینا مدلینگ مشهور اسپانیایی از او خواستگاری کرد و حلقه ازدواج گرانقیمتی به او داد . روز گذشته وب سایتهای اروپایی عکسی متفاوت که جورجینا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود را انتشار داده و خبر نامزدی رسمی کریس رونالدو را اعلام کردند.

نامزدی کریس رونالدو و جورجینا

نامزدی کریس رونالدو خبرساز شد

خبر رسمی نامزدی رونالدو در اینستاگرام

ساعاتی بعد از خواستگاری فوتبالیست مشهور و برنده چندین توپ طلا از مدلینگ مشهور ، جورجینا لایو استوری پربازدیدی را منتشر کرد و با گذاشتن دست خود روی صورتش حلقه ازدواجی که کریس رونالدو یعنی پدر دخترش به او داده بود را رونمایی کرد.

حلقه نامزدی کریس رونالدو

نامزدی رونالدو و همسرش جورجینا

نامزدی کریس رونالدو با مدلینگ معروف

کریستین رونالدو پدر چهار فرزند است، دو دختر و دو پسر که یکی از دخترها فرزند مشترک او با جورجینایی است که بعد از ناکام بودن رونالدو در چند رابطه موفق شد در زندگی او جای ثابتی پیدا کند و شانس دریافت حلقه ازدواج و خواستگاری از شماره 7 تیم ملی پرتغال را داشته باشد. در ادامه عکس حلقه ی نامزدی گرانقیمتی که رونالدو به جورجینا هدیه داده است را مشاهده می کنید.

حلقه ازدواج کریس رونالدو

حلقه گران قیمت رونالدو به نامزدش جورجینا

بازدید : 9,668 بار
نامزدی کریس رونالدو با جورجینا مدلینگ معروف + عکس حلقه نامزدی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی