همسر جردن باروز ( لورن ماریاچر ) کشتی گیر ستاره آمریکایی با انتشار مطلبی در صفحه توییتر خود از حسن یزدانی تمجید کرد.

تعریف و تمجید همسر جردن باروز از حسن یزدانی

توییت همسر جردن باروز در تمجید از حسن یزدانی حسن یزدانی کشتی گیر آزادکار ایرانی است که توانسته علی رغم سن کمی که دارد در عرصه های جهانی برخشد و عناوین بسیار زیادی را کسب کند. یزدانی تاکنون موفق به کسب مدال طلای المپیک شده که بزرگترین و مهم ترین افتخار وی در طول دوران کشتی حرفه ای وی محسوب می شود.همسر جردن باروز در تمجید از حسن یزدانی چه گفت؟ در ایرناک همسر جردن باروز در تمجید از حسن یزدانی چه گفت؟ در ایرناک

یکی از ویژگی های بارزی که یزدانی را از سایرین متمایز می کند، این است که وی، با اراده ای توصیف ناپذیر در مقابل حریفان خود قرار می گیرد و با غیرت به مبارزه می پردازد. در همین رابطه به تازگی لورن ماریاچر همسر جردن باروز،کشتی گیر آزاد آمریکایی، قهرمان المپیک 2012 لندن و دارنده 4 مدال طلای قهرمانی جهان، با ارسال توییتی از سبک کشتی حسن یزدانی تمجید کرد.

توییت زن آمریکایی برای حسن یزدانی

توییت همسر جردن باروز برای کشتی گیر حسن یزدانی

لورن ماریاچر، همسر جوردن باروز در توییتر نوشت:« من یزدانی را دوست دارم، او فقط 23 سال دارد ولی با این حال به یک افسانه تبدیل شده است. پیروزی و شکست او را از رفتار حرفه‎ای بازنمی دارد. او برای کشور، مردم و طرفدارانش می جنگد. با نهایت احترام ... »

  • تاریخ: دوشنبه, 30 مهر 1397
بازدید : 3,002 بار
همسر جردن باروز در تمجید از حسن یزدانی چه گفت؟
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی