قطری ها از ورزشگاه منحصر به فرد خود برای میزبانی جام جهانی رونمایی کردند.

ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک قطری ها از ورزشگاه ابو عبود به عنوان هفتمین ورزشگاه میزبان جام جهانی 2022 رونمایی کردند. این ورزشگاه که گنجایش 40 هزار نفری دارد، ورزشگاهی مدرن محسوب می شود که از مرحله گروهی تا یک چهارم نهایی میزبانی مسابقات جام جهانی را بر عهده دارد.

ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک این ورزشگاه توسط گروه مهندسان اسپانیایی به سرپرستی فیونیک اریبران طراحی شده و از سال 2017 مراحل ساخت آن آغاز خواهد شد.

ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک نکته جالب در خصوص ورزشگاه جدید ابو عبود، تجزیه شدن این ورزشگاه و برچیدن آن پس از پایان مسابقات جام جهانی است و این ورزشگاه به شکلی ساخته خواهد شد که بعد از جام جهانی 2022 دیگر وجود نخواهد داشت. این موضوع باعث می شود تا آب و مصالح ساختمانی کمتری برای ساخت این ورزشگاه استفاده شود تا ضمن کاهش هزینه ها، کربن کمتری برای آسیب رساندن به محیط زیست منتشر شود.

ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک ساخت ورزشگاه عجیب در قطر! + تصاویر-ایرناک در ادامه با ما همراه باشید تا تصویری از این ورزشگاه منحصر به فرد را مشاهده کنید.

اولین ورزشگاه منحصر به فرد در قطر برای جام جهانی!

اولین ورزشگاه منحصر به فرد در قطر برای جام جهانی!


yjc

(0 رای)
بازدید : 162 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی