کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در پست فیسبوک خود با کنایه از جنگیدن برای رسیدن به بهترین شرایط گفت.

پست جنجالی کارلوس کی روش در فیسبوک + عکس در ایرناک پست جنجالی کارلوس کی روش در فیسبوک + عکس در ایرناک سرمربی تیم ملی ایران در صفحه فیسبوک خود با انتشار پستی با کنایه از جنگیدن برای رسیدن به بهترین شرایط گفت.

کی روش در پست خود نوشته است: " اولین اردوی ماه نوامبر، این بار هم با بهترین عملکرد از سوی بازیکنان در تهران به پایان آمد. به تیم ملی تبریک می‌گویم  و اما درخصوص رویدادهای اخیر، اجازه دهید شفاف سازی کنم، هدف اصلی ما ارتقا سطح فوتبال ایران است و نتایجی که باعث افتخار و غرور هواداران شود. تمام تمرکز ما بر سر تمرینات است. من به مدت 7 سال در ایران بودم و همه شما من را می‌شناسید.

من دست از جنگیدن برای رسیدن به بهترین شرایط و بهترین آمادگی برای تیم ملی برنخواهم داشت. افراد راحت طلب به این کار غر زدن می گویند اما من آن را نگاه حرفه‌ای می‌خوانم. شاید هواداران ایرانی انتظاری نداشته باشند اما از نگاه حرفه‌ای این امر ضروری است.  پس از 7 سال  در ایران بودن، اکنون زمان بالا بردن جام قهرمانی جهان است و زمان مناسبی برای تغییر نیست. "

تاریخ : 96/08/14

 

بازدید : 218 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی