نیمار ستاره برزیل در آخرین تمرین قبل از مصاف مقابل سوئیس با چهره ای جدید حاضر شد.

رونمایی نیمار از مدل موهای جدیدش

چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک نیمار با چهره ای تازه در تمرین دیروز برزیل برای بازی برابر سوئیس حاضر شد. دیدار دو تیم امروز ساعت 22:30 (یکشنبه) برگزار خواهد شد.

نیمار

مدل موی جدید نیمار

تیته:نیمار هنوز 100% روبراه نیست

چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک با درخشندگی در 2 رویارویی دوستانه برزیل برابر اتریش و کرواسی، نیمار نشان داد که مصدومیت را فراموش کرده و آماده حضور در جام جهانی و دیدارامروز برزیل برابر سوئیس است.

چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک تیته گفت:

چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک نیمار هنوز 100% آماده نیست اما از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی قرار داشته و سرعت و توانایی او فوق العاده است و این صفات ممتاز را از دست نداده و اگرچه به طور کامل آماده نیست، اما به اندازه ای در شرایط مساعد قرار داد که بازی کند.

نیمار

آمادگی فیزیکی نیمار برای جام جهانی

چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک نیمار از آن چیزی که فکر می کردیم آماده تر است و جام جهانی خوبی در انتظار اوست. من احساس نمی کنم نیمار رهبر تیم است زیرا قدرت ما در پیوند بین همه بازیکنان است. من می دانم که بسیاری از افراد به نیمار علاقه داشته و بسیاری نیز او را دوست ندارند. نکته مهم این است که در تیم ملی یک گروه از بازیکنان با ویژگی های مختلف وجود دارند و هر کس به اندازه کافی به وظایف خود واقف است.


تاریخ : 97/03/27

چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک چهره ی متفاوت نیمار مقابل سوئیس + عکس-ایرناک varzesh3

(0 رای)
بازدید : 63 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی