ویدئو انتقادی به "منصور کالار" نشان می دهد که قبل از شروع مسابقه یک شی کوچک را در دست چپ خود پنهان می کند و سپس از آن برای حمله به بازیکنان تیم حریف چند بار در طول بازی استفاده می کند.

بریدن پوست حریفان با تیغ توسط بازیکن ترکیه ای فوتبال

"منصور کالار"، بازیکن 33 ساله فوتبال اهل ترکیه، متهم به استفاده از یک شی تیز و برنده برای زخمی کردن مکرر بازیکنان تیم مقابل، در طول بازی سوم در آخر هفته گذشته شده است. اتهامات علیه این فوتبالیست از روز دوشنبه شروع شد، بعد از اینکه چندین بازیکن از باشگاه ترکیه ساکاریاسپور که یک روز قبل با او بازی کرده بود، شروع به ارسال عکس هایی از زخم هایشان بر روی کمر و صورتشان کردند که در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید. برخی از آن ها علامت خراش مانندهایی روی بازوها و برخی دیگر را بر کمر و گردن خود داشتند، و همه آن ها منصور کالار را متهم کردند و خواستند که او مورد توبیخ قرار گیرد.بریدن پوست حریفان در مسابقه فوتبال! + عکس در ایرناک بریدن پوست حریفان در مسابقه فوتبال! + عکس در ایرناک

باشگاه او این ادعاها را رد کردند، اما چندی بعد، یک فیلم ویدیویی از رفتار کالار را در چند لحظه پرتنش در طی مسابقه روز یکشنبه به صورت آنلاین منتشر کرد و مسئولان یک تحقیق رسمی را شروع کردند. ویدئو انتقادی به "منصور کالار" نشان می دهد که قبل از شروع مسابقه یک شی کوچک را در دست چپ خود پنهان می کند و سپس از آن برای حمله به بازیکنان تیم حریف چند بار در طول بازی استفاده می کند.

زخمی کردن فوتبالیست ها در زمین

بریدن پوست بازیکنان تیم حریف با تیغ

بازیکنی که با تیغ پوست بازیکنان تیم حریف را برید

باشگاه فوتبال ساکاریاسپور در یک بیانیه رسمی گفت که بازیکنان آن از سلاح پنهان شده این بازیکن مطلع نبودند، زمانی متوجه شدند که زخم های یکدیگر را در رخت کن دیدند. این بازیکن همچنان در طول بازی رفتار نامناسبی داشت و به طور مرتب از تیغش استفاده می کرد.

در این بیانیه گفته شد:" تیغ در کف دستش بود و بین انگشتانش پنهان کرده بود."

خبرگزاری ترکیه "آناتولی" گزارش داد که پس از اتهامات عمومی علیه "منصور کالار"، پلیس او را برای بازجویی احضار کرد و سپس تحت نظارت قضایی قرار گرفت تا پایان تحقیقات انجام شود. بنا بر گزارش ها، چهار بازیکن فوتبال ساکاریاسپور به خاطر رفتار او در حین مسابقه روز یکشنبه، اتهاماتی را علیه وی به ثبت رسانده اند.

تیغ در دست فوتبالیست ترکیه ای

بازیکن ترکیه ای با تیغ پنهانی در دستش

علی قرا کاش، مالک آمدسپور، از کالار دفاع کرد و گفت که اگر هر حقیقتی در رابطه با این اتهامات وجود داشته باشد، بازیکنان آسیب دیده در طی مسابقه وجود چیزی مشکوک را به داور گزارش می کردند. "اگر آنها توسط منصور مورد حمله قرار گرفته بودند، چرا در طول بازی چیزی نگفتند، چرا تا پایان 90 دقیقه صبر کردند؟ " بروکلین گفت:" این اتهامات درباره باشگاه ما و بازیکنان غیرقابل قبول است."

کالار خودش این اتهامات را رد کرد و گفت که او 11 سال بازیکن حرفه ای فوتبال بوده است و هرگز نمی تواند چنین کاری بکند. او هرگز هیچ کارت قرمزی را در تمام دوران حرفه ایش دریافت نکرده است.

بازدید : 516 بار
بریدن پوست حریفان در مسابقه فوتبال! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی