برانکو ایوانکوویچ معتقد است فاصله بین جشن صعود و عزا در بازی برابر تیم السد قطر خیلی کم است، همچنین سرمربی پرسپولیس قول عجیبی به هواداران دارد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که حضور بانوان در بازی تیم پرسپولیس مقابل تیم السد قطر در ورزشگاه آزادی کاملاً منتفی شده است.

در ادامه با نتیجه بازی پرسپولیس و نود ارومیه که در روز پنجشنبه 26 مهر 97 برگزار شد به همراه عکس و فیلم خلاصه بازی با شما در ایرناک خواهیم بود.

باشگاه پرسپولیس امیدوار است از بلیت فروشی بازی با تیم السد قطر و پاداش صعود به فینال درآمدی بالغ بر 4 میلیارد تومان داشته باشد.

یک رسانه قطری مدعی شده است که سید جلال حسینی از بازی برگشت با تیم السد قطر می ترسد.

بازیکن موثر تیم فوتبال پرسپولیس مشکلی برای همراهی تیمش در ادامه مسابقات نخواهد داشت.

ژاوی کاپیتان و بازیکن کلیدی تیم فوتبال السد قطر با مصدومیت مواجه شده است.

تیم پرسپولیس در صورت قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا این فرصت را پیدا می کند تا با تیم فوتبال رئال مادرید در جام باشگاه های جهان روبرو شود.

بعد از برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هنرمندان و چهره های کشورمان با انتشار پست هایی این برد شیرین را تبریک گفتند.

در ادامه نتیجه بازی السد و پرسپولیس که در روز سه شنبه 10 مهر 97 برگزار شد به همراه عکس و فیلم خلاصه بازی با شما در ایرناک خواهیم بود.

سرمربی تیم السد قطر: در بازی رفت با تیم پرسپولیس هدفمان گل نخوردن و بسته نگه داشتن دروازه تیممان است و به دنبال برد پر گل هستیم.

در ادامه نتیجه بازی دربی 88 میان استقلال و پرسپولیس که در روز پنجشنبه 5 شهریور 97 ساعت 18:30 برگزار شد به همراه عکسهای این بازی و فیلم خلاصه آن با شما در ایرناک خواهیم بود.

ساعت و تاریخ دقیق بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال دربی 88 را در ادامه می خوانید.

تیم پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران (پنج شنبه) در حالی به مصاف تیم استقلال تهران خواهد رفت، که به احتمال فراوان ترکیب پرسپولیس به شرح ذیل است.

علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران دربی 5 مهر را سوت خواهد زد.

در ادامه نتیجه بازی پرسپولیس و سپیدرود که در روز یکشنبه 1 مهر 97 برگزار شد به همراه عکس و فیلم خلاصه بازی را در ایرناک ببینید.

بعد از برد شب گذشته تیم پرسپولیس مقابل الدحیل قطر و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، هنرمندان و چهره های کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام این برد را تبریک گفتند.

در ادامه نتیجه بازی تیمهای پرسپولیس و الدحیل که در روز دوشنبه 26 شهریور 97 برگزار شد و با صعود تاریخی پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی همراه بود را در ایرناک ببینید.

صفحه1 از5