در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ریکاوری کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی جمال گلی با شما در ایرناک خواهیم بود.

بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از حضور چهره ها در کنسرت های مختلفش به روز کرد.

کامران تفتی بازیگر و مجری کشورمان که روز گذشته به صورت ناگهانی دچار حمله قلبی شده بود با انتشار پستی در اینستاگرام درباره آخرین وضعیت جسمی اش توضیح داد.

عکس های جدیدی از گریم و تیپ متفاوت بازیگران فیلم سلام علیکم حاج آقا به کارگردانی حسین تبریزی را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید.

در ادامه با خلاصه داستان و معرفی بازیگران فیلم پاسیو به کارگردانی مریم بحرالعلومی به همراه عکسهای این فیلم در ایرناک با شما هستیم.

پوریا پورسرخ جزو بازیگرانی است که در انتخاب لباس حرفه ای عمل میکند و این باعث میشود همیشه خوشتیپ و خوش استایل باشد، با سبک لباس پوشیدن او بیشتر آشنا شوید.

یوسف تیموری و پوریا پورسرخ هنرمندان کشورمان که برای تماشای بازی های ایران در جام جهانی به روسیه سفر کرده بودند به کشورمان بازگشتند.

مهرواه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریک ویژه ای برای تولد پوریا پورسرخ رفیق 13 ساله اش به روز کرد.

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریکی ویژه برای تولد ابوالفضل پورعرب سوپراستار سینمای ایران به روز کرد.

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در مسیر روسیه در کنار یوسف تیموری به روز کرد.