در ادامه خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم روز سوم یکی از آثار ماندگار درباره خرمشهر را در ایرناک خواهید دید.

سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان در شبهای ماه مبارک رمضان ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود و تابحال توانسته با وجود انتقادها نظرات مثبت زیادی را به خود جلب کند.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال دردانه های خلیج فارس به کارگردانی حسن لفافیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

فیلم سینمایی مدیترانه به کارگردانی هادی حاجتمند با بازی پوریا پورسرخ و مهراوه شریفی نیا یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر است.

در میان چهره ها و هنرمندان ،بسیاری از آنها تحصیلات دانشگاهی ندارند و به داشتن دیپلم بسنده کرده اند اما در میان هنرمندان ، بازیگرانی وجود دارند که تحصیلاتشان را تا مقاطع عالیه ادامه دادند و مدرک دکترا گرفتند.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی چشم و گوش بسته با حضور لیندا کیانی ، پوریا پورسرخ ، امین حیایی ، بهرام افشاری و آناهیتا درگاهی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ریکاوری کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی جمال گلی با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از3