ما هر روزه کارهای مخربی انجام می دهیم و متوجه نیستیم که چه مقدار روی زیبایی ما تاثیرگزار است برای مثال استفاده از حوله برای خشک کردن صورت، گذاشتن ژیلت در حمام و شانه کردن موهای خیس می تواند ظاهر خوب فرد را از بین ببرد.

آیا تا به حال متوجه تغییر رنگ یا تیره تر شدن رنگ ناخن شده اید؟ اگر پاسخ شما بله است این نشانه ها را جدی بگیرید چون ممکن است نشانه بیماری خطرناک باشند.

امروز در بخش سلامت پوست و مو در ایرناک قصد داریم راه های طبیعی برای از بین بردن این منافذ که اغلب روی پیشانی، بینی و چانه نمایان می شوند را به شما معرفی کنیم.

اغلب ما نمی توانیم هنگام نیش زدن، خود حشرات را ببینیم اما بعد از این که کار آنها تمام شد ناراحتی هایی در پوست ایجاد می شود که تنها قادر به تشخیص همین اثرات هستیم .

اگر قصد دارید که برای زیبایی بیشتر و جوان‌سازی پوست به سراغ تزریق ژل بوتاکس بروید، بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بهترین نتیجه را برای شما بر جای بگذارد.

متخصصین زیبایی با استفاده از روش انتقال چربی حجم از دست رفته نواحی مختلف بدن شما را بازیابی کرده و باعث کمتر شدن علائم پیری در شما می شوند.

موهای زائد روی صورت و بدن می تواند بر اعتماد به نفس، تعاملات اجتماعی ما، آنچه که می پوشیم و آنچه که انجام می دهیم تأثیر بگذارد.

در پاسخ به درخواست برخی از کاربران قصد داریم ماساژی ساده برای ریلکس شدن پوست صورت و جلوگیری از افتادگی و پیری زودرس پوست صورت را برایتان بگوییم ؛ با ما همراه شوید.

صفحه1 از33
loading...