آیا میدانید فواید و خواص آب لیمو برای سلامت و رشد بهتر موها چیست؟ با مضرات آن آشنا هستید؟پس در ادامه با ما همراه باشید.

مشخص شده است که بیماری های مربوط به کلاژن اغلب از ترکیبی از نقص های ژنتیکی، جذب ضعیف مواد غذایی غنی از کلاژن، نقص های غذایی و مشکلات هاضمه ناشی از تولید (سنتز) کلاژن ایجاد می شوند.

پانوسونیک آینه هوشمندی را نشان داده است که می تواند ماسک چهره شخصی ما را چاپ کند و چنانچه در تصاویر این بخش از سلامت پوست و مو در ایرناک مشاهده می کنید.

همیشه بهتر است از استفاده بیش از حد سرم برای موهای خوب اجتناب کنید.در هنگام استفاده از سرم، گام های پیشگیرانه ای بردارید.به خاطر استفاده بیش از حد، موهای شما ممکن است که چرب شود.

چیزی که قبل از این که شیرجه بزنید، باید بدانید ، قبل از اینکه در این تابستان به استخر یا دریا بروید، این موارد را یاد بگیرید که چطور پیش از شنا، در طول و بعد از شنا از خارش پوستی؟ خود را محافظت کنید.

محققان کالج کینگز لندن دریافتند که خال ها نه تنها می توانند به معنای پوست جوان تر باشند، بلکه به معنای تراکم استخوان بهتر نیز می باشند.

دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد که شامل رژیم غذایی ضعیف، کمبود مواد معدنی، دارو، استرس، آلودگی و ژنتیک می شود ؛ گذاشتن کلاه و کلاه ایمنی هم می تواند دلیل دیگری برای ریزش موی مردان باشد.

پوست چرب، زمانی اتفاق می افتد که غدد سباسه در پوست باعث ایجاد بیش از حد سبوم می شوند. سبوم یک ماده مومی شکل و چرب و روغنی است که از پوست محافظت میکند و آن را هیدراته نگه می دارد.

صفحه1 از25