یقه کت مردانه برای کت های اسپرت و رسمی مدل های مختلفی دارد که در این بخش با انواع مدل یقه کت مردانه از جمله دیپلمات، آرشال, انگلیسی و... آشنا میشوید.

شما هم اگر جزو خانم هایی هستید که می خواهید همسر یا نامزدتان را بهتر بشناسید، می توانید از با شخصیت شناسی جالبی که از نحوه لباس پوشیدن افراد بدست می آید به ویژگی های اخلاقی او پی ببرید.

ست کردن انواع پیراهن مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف هرکدام اصول خاصی دارد که با رعایت آن ها استایل ایده آلی خواهید داشت.

دانستن رازهای انتخاب و خرید لباس آقایان در قد و سایزهای مختلف آن ها را تبدیل به مردان خوش تیپ و جذاب میکند.

آقایان چاق چگونه لباس بپوشند که خوشتیپ شوند و کمی لاغر تر به نظر برسند؟ رازهای جالبی برای انتخاب لباس آقایان چاق داریم که در این بخش خواهید خواند.

دانستن نکات مهم در خرید کت و شلوار - suit رمز اصلی داشت کت و شلوار مناسب و شیک است، قوانین خرید کت و شلوار شامل طراحی دوخت و مچ شدن آن با استایل بدنی شما است.

کت و شلوار دامادی مهمترین خرید آقا داماد برای مراسم عروسی است که برای انتخاب آن نکات مهمی را باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

لباس پوشیدن آقایان در فصل زمستان اصول خاصی دارد و برای خوشتیپ شدن در این فصل باید یک سری نکات را در انتخاب لباس رعایت کنید.

آقایانی که میخواهند برای مصاحبه کاری و یک قرار مهم به بهترین شکل آماده شوند باید اصول انتخاب بهترین لباس مردانه را بدانند.

چترهای مردانه معمولا رنگ های تیره دارند و در انواع طرح های چهارخانه، راه راه و ساده هستند که از آن ها به عنوان اکسسوری شیک پاییز یاد میشود.

پالتوهای مردانه در انواع کوتاه و بلند برای آقایان در سنین مختلف مناسب اند، پالتوهای کوتاه برای اسپرت پوشان و پالتوهای بلند برای رسمی پوشان.

پیراهن مردانه گلدار سبک متفاوتی از لباس های مردانه است که بهتر است در استایل تابستانی و به عنوان لباس ساحلی از آن استفاده کرد.

لباس بافتنی های مردانه معمولا مدل های پیچ، لوزی، تیغ ماهی و برگ دارند که میتوانید این مدل ها را روی پلیور مردانه، ژاکت و جلیقه پیاده کنید.

داشتن تیپ زیبا چندان ساده نیست برای این که وقتی در خیابان راه می روید همه را مجذوب سبک لباس پوشیدن خود کنید باید برای انتخاب لباس برنامه ریزی کنید و آن ها را حرفه ای ست کنید.

مدل کلاه بافت های مردانه در انواع نقاب دار، شل و با ست شالگردن برای زمستان امسال مناسب اند و استایل زمستانی تان را دوبرابر زیباتر میکنند.

شلوار چریکی پسرانه یکی از مدل شلوارهای طرح دار است که مورد پسند همه جوانان است، شلوارهای چریکی در رنگ های مختلف وجود دارند که با کتانی ست میشوند.

مدل های مختلف کاپشن مردانه در انواع بادی، کلاه خزدار، چرم، جین و ... مخصوص آقایان شیکپوش برای فصل پاییز و زمستان در این بخش از دنیای مد ایرناک ببینید.

مردان خوش پوش و شیک پوش اگر می خواهند بدانند که امسال پاییز و زمستان چه سبک مدی را در بازار خواهند دید این بخش از دنیای مد ایرناک مدل ژاکت های پاییزی را دنبال کنند.

صفحه1 از2