طرز لباس پوشیدن میتواند بسیار تاثیرگذار باشد و باعث میشود شما در اولین نگاه یک مرد جذاب به نظر برسید پس در انتخاب لباس هوشیارانه عمل کنید.

برای داشتن بهترین تیپ در مصاحبه کاری باید با تمام اصول و ترفندهای لباس پوشیدن آشنا باشید تا بتوانید مناسب ترین لباس ها را برای این قرار کاری مهم انتخاب کنید.

اگر سبک کت و شلوار های آدم های معروف و خوشتیپ همچون مردان هالیوودی را ببینید انتخاب و ست کردن کت و شلوار برایتان راحت تر شود. مردان هالیوودی با رعایت ریزترین نکات لباس هایشان را انتخاب میکنند به همین دلیل گزینه خوبی برای ایده گرفتن هستند.

در ادامه جدول و لیست سایز بندی تیشرت ، پیراهن و انواع لباس مجلسی مردانه ، زنانه ، دخترانه و پسرانه را در دنیای مد ایرناک ببینید.

پیراهن مردانه باید دقیقا اندازه تن شما باشد پس اگر همیشه در انتخاب سایز پیراهن مردانه به مشکل میخورید بهتر است در این بخش از ایرناک راهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه را مشاهده کنید.

شاید بد نباشد بدانید که یک اشتباه کوچک و پیش پا افتاده میتواند کل استایل تان را به هم بریزد پس در این بخش از دنیای مد ایرناک با اشتباهات لباس پوشیدن آقایان آشنا شوید زیرا خانم ها هم از این اشتباهات متنفر هستند.

کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند.کفش های کالج مخصوص فصل بهار و تابستان هستند و آقایان جوان از آن ها بسیار استقبال میکنند زیرا بسیار راحت و زیبا اند.

نکات و آداب لباس پوشیدن را رعایت کنید زیرا لباس شما نشانه شخصیت شما است و شما را معرفی میکند پس باید در انتخاب لباس ریز بین و دقیق باشید.

صفحه1 از6