لباس پوشیدن آقایان در فصل زمستان اصول خاصی دارد و برای خوشتیپ شدن در این فصل باید یک سری نکات را در انتخاب لباس رعایت کنید.

آقایانی که میخواهند برای مصاحبه کاری و یک قرار مهم به بهترین شکل آماده شوند باید اصول انتخاب بهترین لباس مردانه را بدانند.

چترهای مردانه معمولا رنگ های تیره دارند و در انواع طرح های چهارخانه، راه راه و ساده هستند که از آن ها به عنوان اکسسوری شیک پاییز یاد میشود.

پالتوهای مردانه در انواع کوتاه و بلند برای آقایان در سنین مختلف مناسب اند، پالتوهای کوتاه برای اسپرت پوشان و پالتوهای بلند برای رسمی پوشان.

پیراهن مردانه گلدار سبک متفاوتی از لباس های مردانه است که بهتر است در استایل تابستانی و به عنوان لباس ساحلی از آن استفاده کرد.

لباس بافتنی های مردانه معمولا مدل های پیچ، لوزی، تیغ ماهی و برگ دارند که میتوانید این مدل ها را روی پلیور مردانه، ژاکت و جلیقه پیاده کنید.

داشتن تیپ زیبا چندان ساده نیست برای این که وقتی در خیابان راه می روید همه را مجذوب سبک لباس پوشیدن خود کنید باید برای انتخاب لباس برنامه ریزی کنید و آن ها را حرفه ای ست کنید.

مدل کلاه بافت های مردانه در انواع نقاب دار، شل و با ست شالگردن برای زمستان امسال مناسب اند و استایل زمستانی تان را دوبرابر زیباتر میکنند.

شلوار چریکی پسرانه یکی از مدل شلوارهای طرح دار است که مورد پسند همه جوانان است، شلوارهای چریکی در رنگ های مختلف وجود دارند که با کتانی ست میشوند.

مدل های مختلف کاپشن مردانه در انواع بادی، کلاه خزدار، چرم، جین و ... مخصوص آقایان شیکپوش برای فصل پاییز و زمستان در این بخش از دنیای مد ایرناک ببینید.

مردان خوش پوش و شیک پوش اگر می خواهند بدانند که امسال پاییز و زمستان چه سبک مدی را در بازار خواهند دید این بخش از دنیای مد ایرناک مدل ژاکت های پاییزی را دنبال کنند.

نیم بوت های اسپرت و رسمی مردانه که بند دار هستند در انواع چرم و جیر با آمدن پاییز و زمستان پشت ویترین مغازه ها خودنمایی میکنند.

سویشرت یکی از لباس های پاییزی مردانه است که در انواع کلاه دار، بدون زیپ، ورزشی، بلند و.. وجود دارند و انتخاب اول آقایان اسپرت پوش هستند.

پوشیدن کت و شلوار دو رنگ یکی از ایده های جذاب برای آقایان اسپرت پوش است که باید در ست کردن رنگ کت و شلوار حرفه ای عمل کنید.

پژمان بازغی بازیگر و مجری خوشتیپ برنامه کودک شو است که همیشه با تیپ و استایل های جذاب اش مانند ستاره میدرخشد.

مدل های مجلسی جلیقه مردانه با ست پیراهن و کراوات تیپی جذاب به آقایان میبخشند که برای مجالس مختلف مناسب اند.

ظاهر یکی از مهمترین ویژگی ها در یک ارتباط می باشد، به طوری که افرادی که ظاهرشان برایشان مهم است، در اجتماع نیز از موفقیت بیشتری برخوردارند و بهتر می توانند به اهدافشان دست بیابند.

تیشرت های مشکی پسرانه با طرح محرم در انواع آستین کوتاه و آستین بلند وجود دارند که مخصوص عزاداران حسینی هستند.

صفحه1 از2