امروز 28 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

امروز 27 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.

در ادامه با بیوگرافی کامل فرزین صابونی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی فرزین صابونی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل بهروز خوش فطرت گوینده و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسر و دخترانش و فیلمشناسی بهروز خوش فطرت با شما در ایرناک خواهیم بود.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 26 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

در این بخش از ایرناک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه‌شان شده‌اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده‌اند.

در کنار بازیگرانی که نقش مادر را در سینما بازی کرده و می‌کنند، سینماگرانی هم هستند که فرزندانشان در حوزه‌های مختلف سینما فعالیت دارند و بسیاری از آنها به واسطه‌ی فعالیت‌ هنری مادرشان وارد حرفه‌شان شده‌اند.

بازیگر سریال ستایش بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با فیلم سینمایی تنهایی باد و ریسمان باز به سینماها آمد .شاید برایتان جالب باشد که تصاویری از دوران کودکی نرگس محمدی را هم ببینید.

صفحه1 از195
loading...
کاربران آنلاین : 2,510