در ادامه با بیوگرافی کامل هادی حجازی فر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی هادی حجازی‌فر با شما در ایرناک خواهیم بود.

اولین روز مدرسه در اینستاگرام چهره های مشهور حال و هوایی دیگر دارد و هنرمندان کشورمان به مناسبت اول مهر تصاویری از فرزندانشان را به اشتراک گذاشتند.

ایرناک

  • تاریخ یکشنبه, 01 مهر 1397

روز گذشته 31 شهریور 97 مراسم رژه ویژه هفته دفاع مقدس در اهواز مورد حمله تروریستی قرار گرفت و عده زیادی از هموطنانمان و نیروهای سپاه به شهادت رسیدند.

ایرناک

  • تاریخ یکشنبه, 01 مهر 1397

در ادامه با بیوگرافی کامل صدرا محرمی بازیگر تلویزیون و سریال ستایش 3 به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی صدرا محرمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل فرهاد جم مجری و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسر و دخترش و فیلمشناسی فرهاد جم با شما در ایرناک خواهیم بود.

مهران غفوریان بازیگری که با نقش بهروز در سریال زیر آسمان شهر شناخته شد و بیشتر در نقش های طنز درخشید با گریمی متفاوت در نقشی جدی ظاهر شد.

در ادامه با بیوگرافی کامل شهرام پوراسد بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و سریال ستایش 3 به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی شهرام پوراسد با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل مهدی میامی بازیگر و کارگردان سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش آهو کاظمی و فیلمشناسی مهدی میامی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل قربان نجفی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و خواننده و نوازنده به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی قربان نجفی با شما در ایرناک خواهیم بود.

اگر به دیدن تصاویری از حضور هنرمندان و چهره های ورزشی کشورمان در مراسم عزاداری محرم 97 علاقه مندید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

ایرناک

  • تاریخ سه شنبه, 27 شهریور 1397

عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار عکسی در اینستاگرام تولد برادرش یونس غزالی را تبریک گفت.

جدیدترین عکس های اینستاگرامی فرزندان بازیگران مشهور ایرانی را در آخرین هفته شهریورماه 1397 در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

بعد از برد شب گذشته تیم پرسپولیس مقابل الدحیل قطر و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، هنرمندان و چهره های کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام این برد را تبریک گفتند.

ایرناک

  • تاریخ سه شنبه, 27 شهریور 1397

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلیل دوری 5 ساله اش از بازی در تلویزیون به روز کرد.

ایرناک

  • تاریخ دوشنبه, 26 شهریور 1397

در ادامه با بیوگرافی کامل بهزاد خداویسی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسر اول و دوم و فرزندان و فیلمشناسی بهزاد خداویسی با شما در ایرناک خواهیم بود.

جدیدترین تصاویر بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی از عکس کودکی کمند امیرسلیمانی تا کودکی پرستو صالحی و الناز شاکردوست را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

ایرناک

  • تاریخ یکشنبه, 25 شهریور 1397

انوش معظمی بازیگر نقش های چالش برانگیز حرمله در سریال مختارنامه و شمر در فیلم رستاخیز در یک گفتگو از سختی های پذیرش چنین نقش هایی گفت.

کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی اش به روز کرد.

صفحه1 از45