امروز سوم اسفندماه همزمان با سالروز تولد سه تن از چهره های مشهور ایرانی زهرا اویسی ، سیاوش طهمورث و ایرج دوستدار است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشوید.

جدیدترین عکس های چهره های هنری ، بازیگران و همسرانشان را از صفحه شخصی این سلبریتی ها برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

خبری که در مدت کوتاهی پس از این خبر منتشر شد ماجرای به ثروت رسیدن گربه ی " کارل لاگرفلد " بود که در این بخش از ایرناک جزئیات آن را می خوانید.

مریم کاویانی سال گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه از داشتن پسری بیست ساله صحبت کرد و امسال خبر ازدواج دوم او با حضور در مراسم اکران قرارمون پارک شهر منتشر شد.

مرجانه گلچین ، مسعود فروتن و آرمان هوسپیان ، چهره های مشهور ایرانی هستند که در 2 اسفند متولد شدند با بیوگرافی آنها آشنا شوید.

در ادامه به معرفی و زندگینامه چهره های معروف ایرانی که در روز 1 اسفند متولد شدند از یوسف مرادیان تا آربی آوانسیان و رحیم شهریاری و زوان قوکاسیان اشاره میکنیم.

در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 30 بهمن متولد شدند از ساعد سهیلی تا محمد شیری و مهرداد صدیقیان که در 30 بهمن متولد شدند و مهری مهرنیا که در 30 بهمن درگذشته است.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 29 بهمن ماه رسیدیم. امروز 29 بهمن همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در دنیای موسیقی و بازیگری فعالیت دارند.

در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به بیست و هشتمین روز از بهمن ماه رسیدیم.امروز سالروز درگذشت محمد خواجوی ها ، از چهره های مشهور ایرانی است که با لقب مانی در بین اهالی دنیای هنر شناخته میشود.

 آیا میدانید امروز 27 بهمن همزمان با سالروز تولد یا درگذشت کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است؟امروز 27 بهمن سالروز درگذشت رضا ژیان از چهره های مشهور ایرانی است.

امروز 26 بهمن همزمان با سالروز تولد دو تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سام درخشانی بعد از گذشت یکسال از تولد دخترش برکه با انتشار پستی عاشقانه عکس هایی از دخترش را به اشتراک گذاشت.

بانوی هنرمند سینما و تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای عاشقانه به مناسبت سالگرد ازدواجش به روز کرد.

سالروز تولد سوگل طهماسبی ، همایون اسعدیان و موشق سروری از چهره های مشهور ایرانی در امروز 25 بهمن می باشد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشوید.

در ادامه با بیوگرافی کامل خورشید سعیدی مدل و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی خورشید سعیدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 24 بهمن همزمان با سالروز تولد رویا نونهالی بازیگر کشورمان و سالروز درگذشت فروغ فرخزاد شاعر کشورمان است که در ادامه با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میشویم.

سری به صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر زدیم و تصاویری از بازیگران در اختتامیه جشنواره فجر 97 برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

امروز 22 بهمن تولد آرام جعفری ، مجید مظفری ، رضا صفدری و افسانه چهره آزاد است با ما همراه باشید.

صفحه1 از65