مهران مدیری در دادسرای رسانه حاضر شد تا شکایت خود علیه روزنامه شرق و فیلم آنلاین را پیگیری کند.

اشکان خطیبی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت کناره گیری از سینما توضیح داد و عکس هایی از کاهش وزن 21 کیلویی اش را منتشر کرد.

بهاره رهنما بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر شکستن پایش به روز کرد و تصاویری از پای شکسته اش را منتشر کرد.

شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از سفر به یزد به روز کرد.

سید حسین روحانی وکیل مهران مدیری اعلام کرد که موکلش به دلیل نشر اکاذیب در خصوص دریافت هدیه میلیاردی از روزنامه شرق و فیلم آنلاین شکایت کرده است.

جدیدترین عکس های دونفره و اینستاگرامی صبا راد و مانی رهنما خواننده پاپ کشورمان را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

10 سال از پرواز ابدی خسرو شکیبایی هامون سینمای ایران گذشت ، به همین مناسبت مروری بر نقش های متفاوت و ماندگار او داشته ایم که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل علی میرمیرانی نویسنده به همراه عکسهای خانوادگی علی میرمیرانی و معرفی آثار با شما در ایرناک خواهیم بود.

بهنوش بختیاری یکی از بازیگران مدلینگ که تقریبا در زمینه تبلیغات یکی از فعال ترین هاست به تازگی برای یکی از برندها با ظاهری نامناسب مقابل دوربین ایستاده است.

نعیمه نظام دوست بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام تبریک مادرانه و متفاوتی به آقای فوتبالیست در سالروز تولدش گفت.

بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان با انتشار یک استوری در اینستاگرام دلنوشته ای برای دخترش یگانه که نتوانست به عنوان مادر در کنار او باشد نوشت.

نجمه جودکی مجری جوانی که چندی پیش از اجرای مسابقه نما به نما در شبکه آی فیلم انصراف داد با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت عدم اجرا در تلویزیون توضیح داد.

محمد معتمدی خواننده سنتی کشورمان صفحه اینستاگرامش را به تصویری از فرزند تازه متولد شده اش اختصاص داد.

جدیدترین و زیباترین عکس های هومن سیدی بازیگر سریال عاشقانه و گلشیفته را از اینستاگرام این هنرمند کشورمان برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

حضور لعیا زنگنه در سریال پدر بهانه ای شد تا نگاهی به سریال های موفق او از در پناه تو و در قلب من تا سریال مادرانه ، پشت بام تهران و پدر بیاندازیم که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی تصاویری از جشن تولد فاطمه گودرزی با حضور هنرمندان را منتشر کرد.

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به مناسبت روز دختر با انتشار پستی در اینستاگرام اولین عکس از دخترش رز را منتشر کرد.

احترام برومند همسر زنده یاد داوود رشیدی در آستانه سالروز تولد همسرش صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس خانوادگی از تولد همسرش به روز کرد.

صفحه1 از38