امروز 24 آبان در تقویم رسمی کشور ما به عنوان روز کتابخوانی نامگذاری شده است ، به همین مناسبت چند کتاب که مورد علاقه سلبریتی های مشهور است را برایتان معرفی میکنیم.

در ادامه با بیوگرافی کامل احمد پورمخبر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی احمد پورمخبر با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل بابک انصاری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی بابک انصاری با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 24 آبان همزمان با سالروز درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی و سالروز تولد امیرعباس گلاب از خواننده های کشورمان است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

زیباترین و جدیدترین عکس های پاییزی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی از عکس زیبای غزل شاکری تا روشنک عجمیان را در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر ایرناک مشاهده میکنید.

جدیدترین و زیباترین عکس های هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی از عکس بابک جهانبخش و همسرش تا دوقلوهای فلامک جنیدی را در ادامه مشاهده میکنید.

اگر برای شما هم جذاب است که بدانید کدام یک از بازیگران ایرانی همسرانی خارجی دارند و علاقه مندید تصاویری از همسران خارجی بازیگران ایرانی را مشاهده کنید تا پایان این مطلب از چهره های ایرناک همراه ما باشید.

جوانه دلشاد بازیگر نقش عاطفه در سریال حوالی پاییز است که تجربه ای چند ساله در بازیگری دارد اما اگر مایلید که بیشتر با او آشنا شوید ادامه این مطلب از ایرناک را از دست ندهید.

امروز 23 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از بازیگران و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

لطیفه گودرزی گوینده خبر ورزشی شبکه سه سیما با انتشار پستی غم انگیز در اینستاگرام از حادثه ای تلخ که برای دایی جوانش رخ داد و او را عزادار کرد صحبت کرد.

در ادامه با بیوگرافی کامل زنده یاد منوچهر نوذری بازیگر ، مجری و صداپیشه سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی منوچهر نوذری با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 22 آبان همزمان با سالروز تولد گلاب آدینه و مازیار پرتو از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

مژده لواسانی مجری جوان تلویزیون با انتشار عکسی از کیک تولد جالبش از هواداران برای تبریک های تولدش قدردانی کرد.

امروز 21 آبان همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از شیراز و حس عجیبی که به این شهر دارد به روز کرد.

هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست با انتشار عکسی در اینستاگرام تولد مادر جوانش را تبریک گفت و دلنوشته ای خاص برای او نوشت.

امروز 20 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران با شکست مقابل تیم کاشیمای ژاپن به عنوان نایب قهرمان آسیا معرفی شد و هنرمندان با انتشار پست هایی این نایب قهرمانی را تبریک گفتند.

صفحه1 از52