همسر این مربی، او را متهم به جعل امضا برای در اختیار گذاشتن منزلش به بانک کرده تا بتواند از بانک وام بگیرد. همسر دنیزلی از دادگاه تقاضا کرده که محکومیت زندان برای این مربی تعیین شود.

در ادامه با بیوگرافی کامل گابریل کالدرون بازیکن و مربی فوتبال و سرمربی پرسپولیس به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات گابریل کالدرون با شما در ایرناک خواهیم بود.

علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان رئیس سابق کمیته فنی و توسعه فوتسال به 5 سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبالی محکوم شدند.

میشل پلاتینی بازیکن سابق تیم ملی فرانسه با محرومیت 6 ساله برای پرونده میزبانی جام جهانی قطر 2022 مواجه شد.

فوتبالیستی که متهم است در رابطه ای پنهانی با یک دختر دانش آموز وی را باردار کرده بود صبح دیروز با حکم قضات دادگاه کیفری تهران به دو سال تبعید و 99 ضربه شلاق محکوم شد.

در ادامه با بیوگرافی کامل محسن مسلمان بازیکن فوتبال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی محسن مسلمان با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل دیوید بکام فوتبالیست مشهور جهان به همراه عکس های خانوادگی با همسرش ویکتوریا آدامز و افتخارات دیوید بکام با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل آلوارو موراتا فوتبالیست اسپانیایی به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات آلوارو موراتا با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از34
loading...