هنرمندان زیادی در این مراسم حاضر شدند و روی صحنه به صحبت با حاضرین در این جشنواره فیلم متفاوت پرداختند که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده میکنید.

در ادامه با بیوگرافی کامل سپند امیرسلیمانی مجری و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی سپند امیرسلیمانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل سعید امیرسلیمانی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی سعید امیرسلیمانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش ورقا عامری و پسرش ایلیا عامری و فیلمشناسی کمند امیرسلیمانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

آخرین اپیزود سریال محکومین 2 با بازی صفا آقاجانی ، کمند امیرسلیمانی و حسین سلیمانی جلوی دوربین رفت.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 16 خرداد هستند و کدام هنرمندان در چنین روزی از دنیا رفته اند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

سری به صفحه اینستاگرام این بانوی بازیگر زدیم و جدیدترین عکس های خانوادگی در کنار پدر و مادر ، برادر و پسرش را برایتان گردآوری کنیم. اگر شما هم از طرفداران کمند امیرسلیمانی هستید توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

در ادامه با جدیدترین عکسهای کمند امیرسلیمانی بازیگر زیبا و خوش چهره سینما در ایرناک با شما خواهیم بود.

صفحه1 از3
loading...