بیاید در این بخش از نکات مراقبت از کودک در ایرناک بفهمیم که چرا نوزادان این کار را انجام می دهند و چطور می توان این عادت خطرناک را متوقف کرد.

مهم ترین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که در حال خفگی نیستند مشکل تنفس، بلعیدن یا صحبت کردن باعث ترس فوری می شود دقت کنید و مراقب فرزندتان باشید با اورژانس تماس بگیرید.

جدای از روش های درمانی علمی که باید برای بچه ها انجام داد دعای مخصوص کودکان نیز وجود دارد که برای انواع بیماری های آنها دعای متفاتی دارد در ادامه به چندین دعا از این مجموعه اشاره می کنیم.

نکاتی را که والدین در غذا دادن به کودکان بد غذا و کم اشتها باید رعایت کنند را در این بخش از ایرناک آورده ایم .

اگر نگرانی شما در مورد امتحانی که پیش رو دارید، مانع خواب شبانه‌تان شود، روی اشتهای‌تان اثر بگذارد یا شما را از فعالیت‌های مورد علاقه‌تان باز دارد، به احتمال زیاد، دچار اضطراب امتحان هستید.

حذف صبحانه می تواند بر تمرکز شما در مدرسه و روشی که شما در بقیه روز غذا می خورید، تاثیر بگذارد.احتمال دارد شما بیشتر به خوردن غذاهای کم مغذی در وعده غذایی بعدی و یا میان وعده علاقه داشته باشید.

دندان‌های شیری مجموعهٔ اولیهٔ دندانی شامل ۲۰ دندان هستند که به‌تدریج دندان‌های دائمی جانشین آنها می‌شود.

در این بخش از ایرناک چند نکته مفید برای مقابله با آن آورده شده است که دانستن این نکات به شما والدین کمک می کند تا از بروز مشکلات احتمالی در این مورد جلوگیری کنید.

صفحه1 از35
loading...