برای اینکه بتوانید کیف و کفشتان را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید، بهتر است ابتدا پنج قانون مهم ست کردن کیف و کفش را بدانید و بعد دست به خرید بزنید.

در این بخش از دنیای مد ایرناک لیست انواع وسایل مورد نیاز برای کیف خانم ها را آورده ایم تا بتوانید در مواقع ضروری از این وسایل استفاده کنید .

در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی قابل توجه را برای انتخاب کفش و لباس آورده ایم ، با ما همراه شوید.

نگران نباشید شما می توانید در خانه با استفاده از روش هایی که در این بخش از دنیای مد ایرناک ارائه می کنیم کفش تنگ خود را گشاد کنید و به مدت طولانی از آن استفاده نمایید.

اگر شما هم عاشق کیف و کفش هستید و به همین علت کمدتان شلخته و نامرتب شده است با خواندن این بخش از دنیای مد ایرناک می توانید به سادگی به کمد خود نظم ببخشید و کیف و کفش هایتان را مرتب کنید تا آسیبی به آنها وارد نشود.

با تغییر هر فصل باید کفش هایتان هم تغییر کند جوری نباشد که در هر چهار فصل یک مدل کفش بپوشید، در انتخاب مدل کفش باید فصل و مد روز را در نظر بگیرید تا بتوانید کفشی مناسب انتخاب کنید.

ست کردن شلوار جین هم قوانین خاص خودش را دارد که در این بخش از ایرناک به شما میگوییم با شلوار جین چه کفشی مناسب است و ست میشود.

کیف و کفش های ست میتوانند در خوشتیپ تر به نظر رسیدن خانم ها تاثیر گذار باشند پس باید در انتخاب رنگ و مدل کیف و کفش تان حسابی دقت کنید.

صفحه1 از11
loading...