نگران نباشید شما می توانید در خانه با استفاده از روش هایی که در این بخش از دنیای مد ایرناک ارائه می کنیم کفش تنگ خود را گشاد کنید و به مدت طولانی از آن استفاده نمایید.

اگر شما هم عاشق کیف و کفش هستید و به همین علت کمدتان شلخته و نامرتب شده است با خواندن این بخش از دنیای مد ایرناک می توانید به سادگی به کمد خود نظم ببخشید و کیف و کفش هایتان را مرتب کنید تا آسیبی به آنها وارد نشود.

با تغییر هر فصل باید کفش هایتان هم تغییر کند جوری نباشد که در هر چهار فصل یک مدل کفش بپوشید، در انتخاب مدل کفش باید فصل و مد روز را در نظر بگیرید تا بتوانید کفشی مناسب انتخاب کنید.

ست کردن شلوار جین هم قوانین خاص خودش را دارد که در این بخش از ایرناک به شما میگوییم با شلوار جین چه کفشی مناسب است و ست میشود.

کیف و کفش های ست میتوانند در خوشتیپ تر به نظر رسیدن خانم ها تاثیر گذار باشند پس باید در انتخاب رنگ و مدل کیف و کفش تان حسابی دقت کنید.

در این مطلب می خواهیم در مورد مراقبت از کوله پشتی و کیف لپ تاپ در مسافرت مطالبی را برای شما عنوان کنیم. اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با برخی حقایق جالب و شنیدنی در مورد کفش ها آشنا سازیم. همراه ما باشید.

ست کردن کفش و لباس اگر به درستی انجام شود استایل شما را جذاب میکند اما اگر در ست کردن آن ها دچار اشتباه شوید شبیه پیرزن ها خواهید شد.

صفحه1 از11