نود و سومین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه آبان 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

یک مقام ارشد دولت از واریز بسته حمایتی ( سبد کالای حمایتی دولت ) به حساب افراد تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.

آخرین خبر و جزئیات از مبلغ و نحوه توزیع و خانوارهای مشمول طرح سبد حمایتی ( سبد کالا ) از سوی دولت را در ادامه می خوانید.

نود و دومین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه مهر 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی آخرین وضعیت پرداخت یارانه متولدین 97 را تشریح کرد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وضعیت توزیع بسته های غذایی یا همان سبد کالا را در سطح کشور تشریح کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از شارژ کارت یارانه یازده میلیون نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و نیازمندان برای خرید کالاهای اساسی خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از توزیع دومین دوره سبد کالا به مددجویان نهادهای حمایتی خبر داد.

نود و یکمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه شهریور 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

در چه صورتی یارانه نقدی دو برابر خواهد شد؟ رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها به این سوال پاسخ داد.

نودمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه مرداد 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

هشتاد و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه تیر 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

آئین نامه اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۷ کل کشور در خصوص اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سوی معاون اول رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

هشتاد و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه خرداد 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

جدا کردن یارانه نقدی از سرپرست خانوار پس از ازدواج ، طلاق و موارد دیگر یکی از پرسش های مهم می باشد که در این مطلب مدارک ، شرایط و سایت جدا کردن یارانه را توضیح خواهیم داد.

هشتاد و هفتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اردیبهشت 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

هشتاد و ششمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه فروردین 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

هشتاد و پنجمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اسفند 1396) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

صفحه1 از2