نود و یکمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه شهریور 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

ایرناک

  • تاریخ جمعه, 23 شهریور 1397

در چه صورتی یارانه نقدی دو برابر خواهد شد؟ رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها به این سوال پاسخ داد.

نودمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه مرداد 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

هشتاد و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه تیر 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

آئین نامه اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۷ کل کشور در خصوص اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سوی معاون اول رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

هشتاد و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه خرداد 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

جدا کردن یارانه نقدی از سرپرست خانوار پس از ازدواج ، طلاق و موارد دیگر یکی از پرسش های مهم می باشد که در این مطلب مدارک ، شرایط و سایت جدا کردن یارانه را توضیح خواهیم داد.

هشتاد و هفتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اردیبهشت 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

هشتاد و ششمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه فروردین 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

هشتاد و پنجمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اسفند 1396) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 از پرداخت یارانه نقدی به 55 میلیون ایرانی در سال آینده خبر داد.

هشتاد و چهارمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه بهمن 1396) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اصرار دولت مبنی بر حذف حداقل 30 میلیون نفر از یارانه بگیران موافقت کرده و اجازه دادند تا برای این کار حساب‌های بانکی بررسی شوند.

چطور از قطع یارانه‌ی خود مطلع شویم؟ سوالی که این روزها در ذهن بسیاری از ایرانیان به خصوص سرپرست‌های خانواده‌ها شکل گرفته و آن را از دیگران می‌پرسند.

بحث هدفمندی یارانه‌ها یکی از بخش‌های مهم لایحه بودجه 97 است که در حال چکش‌کاری در بهارستان است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت:با حذف دهک های پر درامد جامعه از لیست هدفمندی، افراد نیازمند تا ٤ برابر بیشتر یعنی هر نفر ١٩٣ هزار تومان یارانه دریافت خواهند کرد.

هشتاد و سومین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه دی 1396) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دولت درباره هدفمندی یارانه‌ها در لایحه بودجه سال ۹۷ را تشریح کرد.

صفحه1 از2