یارانه 3دهک درسال 98 قطع می شود که به افرادی که حقوق بالای 5 میلیونی داشته و هنوز یارانه می گیرند و افراد فوت شده ای که هنوز یارانه آنها برقرار است در سال آینده یارانه تعلق نمی گیرد.

نود و هفتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اسفند 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

رئیس کمیته امداد صحبت هایی در رابطه با واریز بسته های 200 هزار تومانی مددجویان قبل از پایان سال، انجام داد.

معاون رئیس جمهور در خصوص واریز حقوق و یارانه نقدی اسفند 97 گفت:دولت حقوق همکاران اداری و یارانه اسفندماه را زودتر از موعد مقرر پرداخت خواهد کرد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه 8 اسفند 97 سرنوشت مبلغ یارانه نقدی در سال 98 را مشخص کردند.

در ادامه به معرفی آدرس سایت و کد دستوری جدید برای ثبت نام متقاضیان بسته حمایتی در این بخش از ایرناک خواهیم پرداخت.

زمان توزیع مرحله دوم و سوم سبد حمایتی دولت ( سبد کالا ) از سوی مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد.

کسانی که بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) دریافت نکردند چه کار باید انجام دهند ؟ بسته حمایتی یک میلیون از جاماندگان توزیع خواهد شد.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اتمام زمان ثبت پیامک های اعتراضی برای جاماندگان بسته های حمایتی، جزئیات پرداخت این بسته ها را تشریح کرد.

نود و ششمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه بهمن 1397) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

طبق گزارش های اعلام شده به تازگی روشی جدید برای دزدی اطلاعات حساب بانکی توسط سودجویان به کار برده می شود. در این روش از تکنیک هک فیشینگ استفاده می شود.

نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی از کارگرانی که موفق به دریافت بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) نشده اند خواست تا ثبت نام کنند. مراحل ثبت نام را در ادامه این مطلب می خوانید.

سازمان هدفمندی یارانه ها به مردم درباره سایت جعلی برای ثبت نام یارانه نقدی هشدار داد.

در این گزارش به گلایه های خانواده هایی پرداخته شد که با وجود اینکه دریافتی آنها کمتر از 3 میلیون تومان است و بیمه شده تامین اجتماعی هستند، رقم ریالی بسته حمایتی خودبه آنها تعلق نگرفته است.

مدیرکل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت رفاه اعلام کرد:تاکنون 14 میلیون و 700 هزار بسته حمایتی در سطح جامعه توزیع شده که از این تعداد، 6 میلیون و 156 هزار بسته حمایتی به کارگران بیمه پرداز تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی اختصاص پیدا کرده است.

البته اردلان در آخرین روز های دی ماه علاوه بر اعلام شماره تماس 1420، سامانه کد دستوری *4*4# را نیز دیگر راهکار پیگیری چرایی عدم واریز سبد حمایتی عنوان کرده بود، سامانه ای که هیچگاه فعال نشد.

معاون اداری ــ مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره شرایط تخصیص بسته حمایتی ( سبد کالا ) به دختران مجرد کارمند توضیحاتی ارائه کرد.

نحوه پیگیری مشکل کارگران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی که بسته حمایتی ( سبد کالا ) به حساب آنها واریز نشده است را در ادامه این گزارش می خوانید.

صفحه1 از4