چرا بعضی از زنان و دختران بیش از حد آرایش می کنند؟علل آرایش بیش از حد زنان و دختران چیست؟ در ادامه این مطلب از ایرناک به برخی ازدلیل آرایش زنان می پردازیم.

در این بخش از نکات خانه داری ایرناک نکاتی را برای پاک کردن رژلب از روی انواع دیوارو فرش و موکت را آورده ایم تا شما بتوانید با استفاده از این نکات ، سریع و راحت این لکه ها را از روی دیوارو فرشتان پاک کنید.

در این قسمت از دنیای مد ایرناک با ما همراه باشید تا بتوانید ویژگی های جذاب صورت با هایلایتر را دو چندان کنید ؛ آیا مایلید که در تاریکی شب صورت شما بدرخشد؟ پس این مقاله را از دست ندهید.

بار دیگر در دنیای مد ایرناک اشاره کرده بودیم که در یونان باستان خانم ها نیز از سرب سفید برای روشن کردن پوست صورت استفاده می کردند و همچنین از تمشک به عنوان رژگونه و رنگ بخشیدن به ابرو و مو استفاده می کردند.

کراتینه کردن مو از جمله روش هایی برای صاف و لخت کردن مو است که افراد زیادی از این روش استفاده می کنند و یا به دنبال انجام آن هستند. این عمل با استفاده از کراتین که نوعی پروتئین است انجام می پذیرد.

اکثر خانم ها با سردتر شدن هوا نحوه آرایش خود را تغییر می دهند و آرایش خود را مطابق با فصل هماهنگ می کنند تا زیبا و جذاب به نظر برسند. در این بخش از دنیای مد ایرناک ، با فرا رسیدن روزهای پاییزی به نحوه آرایش در فصل پاییز پرداخته ایم .

نحوه آرایش هر خانمی باید متناسب با رنگ پوست اش باشد . اگر شما جزو خانم هایی هستید که پوست سبزه و تیره ای دارید در این بخش از ایرناک به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.

لوازم آرایش بعد از انقضا ، پایداری خود را از دست می دهند، کم کم خشک می شوند و نمی توان به طور یکدست از آن ها روی پوست استفاده کرد که این موضوع در مورد پنکک ، ریمل و رژ لب صدق می کند.

صفحه1 از33
کاربران آنلاین : 4,870