خبر خروج مزدک میرزایی از کشور و انتشار خبر پیوستن به یکی از شبکه های ماهواره ای خارج از کشور از سه روز پیش موجی از انتقادها و تحسین ها را دربرداشت و با واکنش های زیادی روبرو شد.

عکس هایی دیدنی از کودکی مجریان معروف تلویزیون از عکس کودکی احسان علیخانی تا مژده لواسانی و آزاده نامداری را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

به بهانه سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر مروری بر چهره ها و بازیگرانی که دختر دارند داشته ایم و تصاویری از آنها را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

آزاده نامداری مجری کشورمان یکی از چهره هایی است که حضور فعال در جشنواره فجر امسال را از دست داد و با انتشار پستی درباره علت این امر توضیح داد.

امروز 9 آذر همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه با معرفی بیوگرافی کوتاه شما را با آنها آشنا میکنیم.

آزاده نامداری مجری تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از سفر به شیراز به همراه همسر و دخترش گندم به روز کرد.

زیباترین و جدیدترین عکس های پاییزی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی از عکس زیبای غزل شاکری تا روشنک عجمیان را در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر ایرناک مشاهده میکنید.

آزاده نامداری مجری زن مشهور در گفتگو با بازیگر سینما و تلویزیون اظهارنظر بسیار عجیبی درباره تیم فوتبال پرسپولیس مطرح نمود.

صفحه1 از6
کاربران آنلاین : 4,480