این بخش از نکات خانه داری در ایرناک تنها به کاربرد آسپرین برای پاک کردن لکه اشاره نمیکند و دیگر کاربردهای آسپرین ، این قرص پرخاصیت را خواهد گفت که پیشنهاد می کنیم حتما با دقت بخوانید.

پزشکان دریافتند که آسپرین کافی برای ترمیم آسیب ناشی از سکته اولیه بسیار عمل می کند، و این احتمال وجود سکته دوم را در بیمارستان کاهش داده است.

زنان رازهایی را در مورد زیبایی باید بدانند تا مشکلاتی مثل تیرگی زیربغل ، جوش و اکنه و مسائلی مربوط به زیبایی مو را رفع کنند.

خیلی از افراد برای کاهش دردهای خود آسپرین مصرف می کنند اما باید دانست که این دارو عوارض جدی دارد که می تواند سلامت بدن را به خطر بیندازد.

آسپرین یک مُسکن محبوب در بین همه است اما این قرص دارای خواص شگفت انگیز بسیاری است که می توان به حذف لکه های لباس گرفته تا مبارزه با آکنه و شوره سر و محافظت از حیاتی ترین عضو بدن انسان اشاره کرد.

برای مسکن درد کودکان می توان از شربت استامینوفن استفاده کرد. با این حال گاهی اوقات ممکن است پزشک آسپیرین بچه در دوز 100 میلی گرم برای کودکان تجویز کند.

دکتر اشنیدر که استاد کرسی تاریخ کشف دارو در دانشگاه استراسلیدر در اسکاتلند است می گوید : آرزو دارم مردی به نام کاشف آسپرین مورد تقدیر قرار گیرد که به راستی برای کشف ان زحمت زیادی را متحمل شده است.

آ.اس.آ همان آسپیرین معروف و قدیمی است که به استیل سالیسیلک اسید هم معروف است.عوارض جانبی خوردن آسپرین در بارداری چیست؟

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 3,760