در ادامه روش و دستور تهیه سالاد سبزیجات به همراه نکات و فوت و فن تهیه سالاد سبزیجات را در آشپزخانه ایرناک آموزش خواهیم داد.

مواد لازم سالاد سبزیجات با سس مخصوص

سالاد سبزیجات با سس مخصوصسالاد سبزیجات | دستور تهیه سالاد سبزیجات در ایرناکسالاد سبزیجات | دستور تهیه سالاد سبزیجات در ایرناک

طرز تهیه سالاد سبزیجات با سس مخصوص

ابتدا کرفس و برگ های آن را به صورت جدا جدا خرد کنید و سپس پیاز رازیانه را هم به ورقه های نازک دربیاورید و چغندر را شسته و پوست آن را بگیرید و سپس به صورت ورقه های نازک برش بزنید ، برگ های چغندر را جداگانه داخل سالاد بریزید.

هویج را پوست گرفته و به صورت ورقه های نازک خرد کنید و گل کلم ها را به صورت بوته های کوچک خرد کنید سپس فیله های ماهی را از قبل به مدت چند ساعت داخل روغن قرار دهید و بعد به سراغ درست کردن سس سالاد می رویم.

برای درست کردن سس ابتدا فیله های ماهی ، سیر و شیر را داخل ظرفی ریخته و روی شعله گاز قرار دهید. بعد از جوش آمدن مواد ، شعله را کم کنید و اجازه دهید مواد به مدت 10 دقیقه بپزد تا سیرها نرم شود.

بعد از گذشتن زمان مورد نظر شعله گاز را خاموش کرده و مواد را با گوشت کوب برقی خوب له کرده تا یکدست شود. در انتها روغن زیتون و سرکه را به سس اضافه کنید.

مواد سالاد را در ظرف دلخواه ریخته و مخلوط کنید و سس مخصوص را روی آن بریزید و یا در ظرف جداگانه ای در میان سبزیجات سالاد قرار دهید.

در آخر سالاد را با برگ های کرفس و رازیانه تزیین کنید و مقداری روغن زیتون روی سالاد بریزید.

طرز تهیه سالاد سبزیجات با سس مخصوص

نکات تکمیلی در مورد سالاد سبزیجات

سالاد سبزیجات جزو انواع سالاد میباشد

زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 30دقیقه

سالاد سبزیجات را می توانید در وعده پیش غذا - سرو کنید .

توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 6 نفر مناسب میباشد .

سالاد سبزیجات | دستور تهیه سالاد سبزیجات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,820