در این بخش از آشپزخانه ایرناک دستور تهیه و طرز تهیه سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز خوشمزه و ساده در منزل را برای شما آموزش خواهیم داد.

مواد لازم سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز

سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بزدستور تهیه سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز در ایرناک دستور تهیه سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز در ایرناک

طرز تهیه سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز

ابتدا پیازها را خلالی برش زده و لایه های آن را جدا کنید و هویج ها را خلالی خرد کنید طوری که طول هر خلال آن 2.5 سانتی متر باشد و کدو ها را ابتدا به چهار قسمت مساوی برش بزنید و آن را به قسمت های 4 سانتی متری خرد نمایید.

کاهو را هم خرد کنید از قبل فر را روشن کنید و با درجه 450 درجه فرنهایت گرم نمایید و سینی فر را بیرون بیاورید و کدو ، هویج و کاهو را روی آن بچینید و با روغن زیتون روی مواد را کمی چرب کنید و مقداری نمک و فلفل روی آنها بپاشید.

سبزیجات را برای 20 الی 25 دقیقه داخل فر قرار دهید تا به حالت کبابی در بیایند.

در ظرفی که قرار است سالاد خود را سرو نمایید مقداری سرکه و باقی مانده روغن زیتون را با مقدار کمی فلفل و نمک مخلوط کرده کاهو را به آن آغشته کنید. سپس کدو و هویج و پیاز کباب شده را روی کاهو بچینید و آخر از همه پنیر بز له شده را روی سالاد قرار دهید و سالاد را سرو نمایید.

طرز تهیه سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز

نکات تکمیلی در مورد سالاد سبزیجات کبابی

سالاد سبزیجات کبابی جزو انواع سالاد میباشد

زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 30دقیقه

و زمان پخت و انتظار آن در حدود 30دقیقه میباشد .

سالاد سبزیجات کبابی را می توانید در وعده پیش غذا - سرو کنید .

توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 1 نفر مناسب میباشد .

بازدید : 1,110 بار
دستور تهیه سالاد سبزیجات کبابی با پنیر بز
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,900