در ادامه آموزش روش تهیه فینگر فود سوسیس و دستور تهیه فینگر فود با سوسیس و کالباس و مواد لازم فینگر فود سوسیس و طرز تهیه فینگر فود سوسیس و فوت و فن پخت فینگر فود سوسیس و ترفندهای درست کردن فینگر فود سوسیس و زمان تهیه فینگر فود سوسیس و نکات مهم در تهیه فینگر فود سوسیس را در ایرناک بخوانید.

طرز تهیه فینگرفود سوسیس :

غذای انگشتی به دلیل تهیه آسان و سریع آن بسیار مورد علاقه خانواده های ایرانی و بخصوص کودکان قرار گرفته است.فینگرفود سوسیس یک غذای ارزان و خوشمزه است.طرز تهیه فینگرفود سوسیس با دستور خانگی + فوت و فن در ایرناکطرز تهیه فینگرفود سوسیس با دستور خانگی + فوت و فن در ایرناک

مواد لازم برای فینگرفود سوسیس :

  • سوسیس ریز : 6 عدد
  • سیب زمینی : 1 عدد
  • روغن سرخ کردنی : به میزان لازم

طرز تهیه فینگرفود سوسیس :

ابتدا سیب زمینی را پوست گرفته و آن را چهار قاچ کنید. سپس با کمک پوست کن سیب زمینی ها را حالت چیپسی نازک برش بزنید. سیب زمینی های ورقه شده را با آب سرد شده و داخل آبکش بریزید.

طرز تهیه فینگر فود سوسیس

سر و ته هر سوسیس یک برش به شکل بعلاوه بزنید. سیب زمینی ها را روی یک دستمال قرار دهید تا خشک شوند سپس روی قسمت بالا و پایین آن برش های کوتاه کنار هم بزنید. دور هر سوسیس یک ورق سیب زمین بپیچید و با یک خلال دندان محکم کنید.

دستور پخت فینگر فود سوسیس

داخل یک قابلمه گود و کوچک روغن بریزید و سوسیس ها را داخل آن سرخ کنید. باقی مانده سیب زمینی ها را هم داخل روغن سرخ کرده و با سوسیس های سرخ شده سرو نمایید

طرز تهیه فینگرفود سوسیس

نکات تکمیلی در مورد فینگر فود سوسیس

فینگر فود سوسیس جزو غذای ملل - آلمانی میباشد

زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 10دقیقه

و زمان پخت و انتظار آن در حدود 20دقیقه میباشد .

فینگر فود سوسیس را می توانید در وعده میان وعده - شام - سرو کنید .

توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 1 نفر مناسب میباشد .

طرز تهیه فینگرفود سوسیس با دستور خانگی + فوت و فن
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,400