سوپ سیر با نان و دستور و روش تهیه این پیش غذای عالی و مجلسی به همراه نکات ، ترفندها و فوت و فن و زمان مورد نیاز برای پخت سوپ سیر با نان را در آشپزخانه ایرناک به شما آموزش خواهیم داد.

مواد لازم سوپ سیر با نان

سوپ سیر با نانسوپ سیر | دستور تهیه سوپ سیر با نان در ایرناکسوپ سیر | دستور تهیه سوپ سیر با نان در ایرناک

طرز تهیه سوپ سیر با نان

روغن را در تابه ای بزرگ روی حرارت کم یا متوسط گرم می کنیم تا داغ شود (مواظب باشید دود نکند). سیر را با نمک و فلفل له کرده ، بعد روغن زیتون بو داده را اضافه نموده و حدود 8 دقیقه آن ها را می پزیم. گه گاه مواد را هم می زنیم تا عطر غذا بلند شود (مراقب باشید تا قهوه ای رنگ نشود).

نان را به تابه اضافه کنید و آن را هم بزنید تا با مواد خوب آغشته شود. آب مرغ را همراه برگ بو روی مواد می ریزیم و بعد از مزه کردن نمک درشت و فلفل سیاه را در صورت نیاز اضافه می کنیم. شعله را زیاد می کنیم تا مواد به جوش بیاید و بعد شعله را کم می کنیم تا 10 دقیقه آهسته بجوشد.

برگ بو را از مواد جدا می کنیم و تخم مرغ ها را می زنیم و آن را اضافه می کنیم. به پختن ادامه می دهیم و به مدت 10دقیقه گه گاه مواد را هم می زنیم تا تکه های تخم مرغ از هم جدا شوند. سوپ را با جعفری آراسته کرده و میل می کنیم.

سوپ

نکات تکمیلی در مورد سوپ سیر با نان

سوپ سیر با نان جزو سوپ میباشد

زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 20دقیقه

و زمان پخت و انتظار آن در حدود 40دقیقه میباشد .

سوپ سیر با نان را می توانید در وعده پیش غذا - سرو کنید .

همچنین میتوان در ماه رمضان به عنوان افطار - میل کرد .

توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 4 نفر مناسب میباشد .

سوپ سیر | دستور تهیه سوپ سیر با نان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,420