بسیاری از بازیگران زن سینما و تلویزیون ما در آستانه 50 سالگی همچنان جوانند و شاید به سختی بتوان باور کرد که این هنرمندان در آستانه پنجمین دهه زندگی شان هستند.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 1 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

آناهیتا همتی روز گذشته عکس هایی از بازی در سریال کریم خان زند که حدود 20 سال قبل از شبکه یک سیما پخش شد را به اشتراک گذاشت و همین بهانه ای شد تا مروری بر عکس های قدیمی تر خانم بازیگر در فیلم و سریال هایش داشته باشیم.

آناهیتا همتی عکسی از دوران کودکی اش مربوط به سال 57 در خرم آباد را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

عکس های زیبای هنرمندان در شب یلدای سال 97 را از عکس یلدایی آناهیتا همتی تا عکس زیبای شبنم قلی خانی را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

امروز 24 آبان در تقویم رسمی کشور ما به عنوان روز کتابخوانی نامگذاری شده است ، به همین مناسبت چند کتاب که مورد علاقه سلبریتی های مشهور است را برایتان معرفی میکنیم.

آناهیتا همتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از 11 سال قبلش مربوط به سریال ترش و شیرین به روز کرد.

 در ادامه با بیوگرافی آناهیتا همتی بازیگر دوست داشتنی و همیشه شاد سینما و تلویزیون به همراه عکسهای خانوادگی با پدر و مادر و برادرش و مصاحبه با آناهیتا همتی با شما در ایرناک خواهیم بود.

کاربران آنلاین : 4,160